Lapsen isä on daniel

Ei se ossi ole ellun lapsen isä. Se on daniel. Daniel palaa takasin sarjaan kun kuulee että ellu on raskaana. Ossi ei todellakaan ole lapsen isä. Tästäkin oli puhetta jo aiemmin... Uskokaa nyt, nuijat!
4678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

daniel palaa takaisin SARJAAN kun kuulee että on lapsen isä...hohhoh hoo...

Äänestä
  • sen takiako se palaa sarjaan!

    Äänestä

Ossi on sen isä ku ne oli siel Kentaurin avajaisissa.

Äänestä
  • Tai sitten aleksi,olihan se senkin kanssa sillai...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liisi kirjoitti:

Ei se ossi ole ellun lapsen isä. Se on daniel. Daniel palaa takasin sarjaan kun kuulee että ellu on raskaana. Ossi ei todellakaan ole lapsen isä. Tästäkin oli puhetta jo aiemmin... Uskokaa nyt, nuijat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu