Halla-aho puhuu!
Kuka vielä väittää
5170
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei kuitenkaan ollut Halla-ahon nimeä? Ehkä kerran puhui karkkiautomaateista koluruokailukäsittelyssä, mutta siinä kaikki. Vaennut on Halla-ahon viulu.
Idiotismin ja olemattoman yleissivistyksen Mestari valittaa ensin soijan ympäristövaikutuksista ja heti perään vaatii sianlihan syömistä. Sioille syötetään moninkertainen määrä soijaa syötävää possukiloa kohtaan, osa sioille syötettävästä soijasta on vieläpä geenimanipuloitua mitä ihmisravinnoksi tuotettu soija ei Suomessa edes saa olla. Ja sitten hän tituleeraa itseään loogiseksi ja vapautuu syytöksistä koskien jopa ilmiselvän rasistisen propagandan levittämisestä ja vain koska suomalaiset tuomarit ovat vielä häntäkin idioottimaisempia. Aika säälittävä kansa, säälittävä maa.
Halla-aho on kaikessa toivottomuudessaan täydellinen keulakuva harmittomalle, kontrolloidulle oppositiolle.
Ei siis mikään ihme, että koko media on valjastettu Mestarin julkisuuskampanjan taakse.
karkkiautomaateistakin. Tosi asiaa. On siinä varsinainen räkäkarkkimestari!
"Ei siis mikään ihme, että koko media on valjastettu Mestarin julkisuuskampanjan taakse."
Miksi media syö Halla-ahon kädestä, miksi Halla-aho-ilmiötä pidetään yllä? Koska Halla-aho on eliitille hyödyllinen. Jopa Halla-ahon oikeudenkäynti vaikuttaa järjestetyltä operaatiolta. Halla-ahon ympärillä hyörivät idootit ja selkääntaputtajat eivät tätä tietenkään tajua.