TV:ssä tuli ohjelma ns. super ruista, joihin esim. mustikka kuuluu. Ostin pari viikkoa sitten maailman ravitsevimpia marjoa, koji marjoja.
Olen syönyt niitä 2 viikkoa ja koko ajan pierettää ihan sikana. Tavallaan ihan hauskaakin, mutta kestääkö tämä vaihe kauan.
Onko muilla kokemusta noista koji marjoista?
Koji marjat ja piereminen
Pierun valtias
4
449
Vastaukset
- fartmach1ne
Toisia pierettää toisia ei. Terveellisiä ovat.
- cuminumouth
Nuo super ruoat eivät ole mikään uusi keksintö. Kaikki nämä ruoat ovat olleet luonnossa jo tuhansia vuosia. Itse olen syönyt niitä puoli vuotta. Olen aina energinen, pirteä ja seksinälkäinen spermakone.
- hajuherne1
cuminumouth kirjoitti:
Nuo super ruoat eivät ole mikään uusi keksintö. Kaikki nämä ruoat ovat olleet luonnossa jo tuhansia vuosia. Itse olen syönyt niitä puoli vuotta. Olen aina energinen, pirteä ja seksinälkäinen spermakone.
Piereskelen niiden voimalla koko ajan hallitsemattomasti. Onneksi energiaa riittää.
- Anonyymi
Tervehdys AP Moktar!!! ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2008920
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k265388- 534631
- 894400
- 583573
- 513346
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.583208Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262846Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv442666- 432601