Arvonta ja tienaus!

PointShop mainostaja

http://www.pointshop.fi/?ref=5447519 liity tuosta linkistä ja hanki pisteitä ja shoppaile ilmaiseksi! PointShop on oivallinen paikka tienata vähän ylimääräistä tavaran muodossa. todisteitä luotettuvuudesta on paljon itse sivulla kuin minullakin. Tilasin Stadiumin lahjakortin ja postilaatikkoon ilmestyi 5 päivässä!
Valikoimassa on esim: Lahjakortteja: iittalaan , stadiumille jne. , iPod shufflea , Dvd:eitä , elektroniikkaa , vaatteita , meikkejä , korvakoruja kaikkea löytyy! Kun olet rekisteröitynyt hoida sähköposti ja numerotakuu pois tieltä että sinulle aukeaisi lisää pisteen keruu mahdollisuuksia ja että voisit tilata tavaraa kotiisi! Kaikki tämä ilmaiseksi et maksa mistään mitään! Huijausta tämä ei ole sillä kaverini on itse saanut muutama päivä sitten tuolta 50 euron lahjakortin stadiumille! Toimitus kesti viikon! Eli siis liity nyt http://www.pointshop.fi/?ref=5447519 http://www.pointshop.fi/axel sieltä löydät kampanjoita! Tämä tekee tutustumisen PointShoppiin helpommaksi!!
http://www.pointshop.fi/?ref=5447519  liity tuosta PointShoppiin ja osallistu arvontaan!
Jos sinulla heräsi innostusta liittyä Pointshopiin mukaan, niin tässä sinulle loistava tilaisuus. Ajattelin pistää arvonnan pystyyn, jossa kymmenestä seuraavasti minun kauttani Pointshoppiin liittyneestä viisi voittaa King Kong PC-pelin.
Mitä sinun tarvitsee tehdä?
Liity Pointshoppiin yläpuolella olevasta linkistä tee siellä vaadittava numerotakuu (yksi ilmainen tekstiviesti, jolla varmistetaan että käyttäjät eivät tee valetilejä).
asioita.
Kun olet tuon numerotakuun saanut tehtyä niin kommentoi tähän aiheeseen joku tieto millä sinut saa kiinni (sähköposti). Kun kymmenen ihmistä on liittynyt, arvon viidelle nuo pelit.

0

228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 124
        1325
      2. Hei, voitko kuunnella

        Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
        Ikävä
        141
        1209
      3. Joku porukka lähtenyt täältä

        Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
        Ikävä
        233
        1111
      4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

        Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
        Maailman menoa
        61
        1082
      5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

        Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
        Ikävä
        57
        976
      6. 63
        881
      7. Tuletko tänään

        Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
        Ikävä
        83
        851
      8. Mitä on mietteissäsi

        Tänään?
        Ikävä
        65
        667
      9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

        mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
        Ikävä
        30
        610
      10. Nyt ei enää ole

        Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
        Ikävä
        39
        565
      11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

        Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
        Tanssii tähtien kanssa
        14
        530
      12. Mikä on hulluinta?

        Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
        Ikävä
        32
        529
      13. Jälleen näin nainen unta sinusta

        Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
        Ikävä
        28
        519
      14. Taidan luopua

        Sinusta.
        Ikävä
        31
        497
      15. Et taida olla ihan varma

        Päätöksestäsi?
        Ikävä
        65
        488
      16. Et siis halua

        Kansssani mitään
        Ikävä
        29
        469
      17. En haluaisi sanoa tätä

        Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
        Ikävä
        39
        465
      18. Onko kipuraja

        Jo ylitetty?
        Ikävä
        51
        451
      19. Miltä tuntuu

        olla erossa kaivatustasi?
        Ikävä
        24
        437
      20. Olet komea ja kaikkea

        En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
        Ikävä
        19
        423
      Aihe