Arvonta ja tienaus!

PointShop mainostaja

http://www.pointshop.fi/?ref=5447519 liity tuosta linkistä ja hanki pisteitä ja shoppaile ilmaiseksi! PointShop on oivallinen paikka tienata vähän ylimääräistä tavaran muodossa. todisteitä luotettuvuudesta on paljon itse sivulla kuin minullakin. Tilasin Stadiumin lahjakortin ja postilaatikkoon ilmestyi 5 päivässä!
Valikoimassa on esim: Lahjakortteja: iittalaan , stadiumille jne. , iPod shufflea , Dvd:eitä , elektroniikkaa , vaatteita , meikkejä , korvakoruja kaikkea löytyy! Kun olet rekisteröitynyt hoida sähköposti ja numerotakuu pois tieltä että sinulle aukeaisi lisää pisteen keruu mahdollisuuksia ja että voisit tilata tavaraa kotiisi! Kaikki tämä ilmaiseksi et maksa mistään mitään! Huijausta tämä ei ole sillä kaverini on itse saanut muutama päivä sitten tuolta 50 euron lahjakortin stadiumille! Toimitus kesti viikon! Eli siis liity nyt http://www.pointshop.fi/?ref=5447519 http://www.pointshop.fi/axel sieltä löydät kampanjoita! Tämä tekee tutustumisen PointShoppiin helpommaksi!!
http://www.pointshop.fi/?ref=5447519  liity tuosta PointShoppiin ja osallistu arvontaan!
Jos sinulla heräsi innostusta liittyä Pointshopiin mukaan, niin tässä sinulle loistava tilaisuus. Ajattelin pistää arvonnan pystyyn, jossa kymmenestä seuraavasti minun kauttani Pointshoppiin liittyneestä viisi voittaa King Kong PC-pelin.
Mitä sinun tarvitsee tehdä?
Liity Pointshoppiin yläpuolella olevasta linkistä tee siellä vaadittava numerotakuu (yksi ilmainen tekstiviesti, jolla varmistetaan että käyttäjät eivät tee valetilejä).
asioita.
Kun olet tuon numerotakuun saanut tehtyä niin kommentoi tähän aiheeseen joku tieto millä sinut saa kiinni (sähköposti). Kun kymmenen ihmistä on liittynyt, arvon viidelle nuo pelit.

0

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

        "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
        Maailman menoa
        107
        6563
      2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

        Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
        Henkirikokset
        53
        5614
      3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

        ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
        Maailman menoa
        72
        4394
      4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        84
        4284
      5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        88
        4032
      6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        81
        1381
      7. Anteeksi kaikesta...

        Olin tosi hölmö...
        Ikävä
        79
        1225
      8. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        328
        1185
      9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

        Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
        Ikävä
        35
        968
      10. Upeeta! Rauha tulee pian!

        Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
        Maailman menoa
        306
        900
      Aihe