pieni iltavitsi

iäkkäämpi naisimmeinen oli pesemässä putiikkinsa ikkunoita ulkona kadunpuolella, konstaapeli kulki ohitte ja heitti että housus näkkyy rouva. No voihan mie ne poiskii heittää jos ne häirittöö.
1467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

HEHH...........lentokone oli ylittämässä Atlannin valtamerta kun ohjaamosta kuulutettiin onko lääkäriä paikalla, lääkäri löytyi ja meni ohjaamoon, hetken kuluttua kuulutettiin ohjaamosta että onko yhtään lentäjää paikalla.........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


semmonen tapaus kirjoitti:

iäkkäämpi naisimmeinen oli pesemässä putiikkinsa ikkunoita ulkona kadunpuolella, konstaapeli kulki ohitte ja heitti että housus näkkyy rouva. No voihan mie ne poiskii heittää jos ne häirittöö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu