Ootteko te käynyt tässä pointshopissa? Mun on pakko myöntää etten aluks luottanu ollenkaan tohon palveluu, tyyliin 'kerää pisteitä ja shoppaile ilmaiseksi' :D
Liityin sinne sitte ku kaveri suositteli, mutta en keränny muutaku muutaman sadan pisteen että testaan ostaa jotain pientä ja katsoa että tuleeko oikeasti (ostin tikkarin : D)
Sitte se kyllä tuli, olin vähän ihmeissäni. Nyt säästän sitten Makuunin 30e lahjakorttiin, pisteitä on kasassa nyten 9249 : )
Niin siis tuolta voi ostaa mm. lahjakortteja DinSkoon, Makuuniin, Marimekkoon, CDON.COMiin jne.
Toimituskuluja ei oo, ne on lisätty noihin jo. :) Eli siis lyhyesti pisteillä ostetaan, ja niitä on helppo kerätä :)
Tässä sitte olisi linkki jos joku haluaa rekisteröityä: http://www.pointshop.fi/?ref=3569826
Itse huomasin että on hyvää ajanvietettä! xD ei tekeminen lopu.:)
Tekemistä netissä :)
jajjauriina
3
1328
Vastaukset
- jajjauriina
Sori oikea linkki oli:
http://www.pointshop.fi/ - Wenlaus
Muistatteko nämä lapsuus/teiniajan rakkausprosenttien laskennat. Täällä samanlainen http://rakkauslaskuri.blogspot.com/ Hauskaa tekemistä :)
- Klikkeri
Omien kokemusten perusteella Neobux on yksi parhaista ptc sivuista.
Sivusto on ollut pystyssä jo yli 6 vuotta.
Rahaa ei välttämättä tarvitse sijoittaa vaan voi hankkia minitöistä ja klikkailemalla niitä kun pistää vuokralaisiin alkaa pikku hiljaa tienaamaan( 60senttiä 3 vuokralaista/kuukausi on pienin paketti).
http://www.neobux.com/?rh=4879646573
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617