Jees..elikkäs oon tällänen 25 vuotias mies ja mulla on vaikea pidätellä pieruja rakastellessani. Kaiken lisäksi ne on sellasia kitkerän hajusia ni en tiedä mitä nainen ajattelee siitä, kun ne hajut kirvelee omassakin nenässä. Missä asennossa siis voin hallita omaa anaalipiereskelyä?
paukuttelua sängyssä
paukku-petteri
101853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
auttaneeko asennonmuutokset siihen... Mutta kannattaa tarkastella ruokavaliota. On hyvä syödä vatsalle sopivaa ruokaa. Siis jotain vatsantoimintaa parantavaa.. Kuten ruisleipää, kasviksia, vaaleata lihaa.. kalaa. Ja kaikkea epäterveellistä kannattaa syödä vain harvoin. En tiedä auttaako tämä ongelmaasi, mutta kannattaa kokeilla. (:
voisi kuvitella etta piereskelyä voisi hallita parhaiten kun nainen ratsastaa. silloinhan ei sinun tarvitse heilua ja voit keskittää kaiken energian pierun pidättelyyn, ja jos pieru sattuu silti pääsemään vaimentaa patja ääntä ja imee osan hajusta sisään. lantionpohjan lihasten treenauksella varmaan on hyötyä. toinen keino voisi olla ennen paneskelua suoritettu paskalla käynti. kolmantena keinona voisi olla vaikka anaalitappi perseeseen nussimisen ajaksi. voisi kuvitella, että naisella on varmaan aika tuskaisaa seksiä jos toinen haisee jatkuvasti paskalle, jos ei sitten ole paskafetissiä.
patjaan pieremistä, se nimittäin haiseekin sitten tosi pitkään.
Kyllä ainakin itsellä jenkki ja terva pastillit tekee meikäläisestä ihan raketin kertakaikkiaan, paha on pierua pidättää erektion aikana,tosi on.
Varmasti olet tuleva poika.mies, tuskin naiset katsoo tota pelleilyä kovinkaan kauaa, jotkut geenit ei nyt ole mennyt sinun kohaddalsi kohdilleen, naurettava kyllä olet.
Käy laktoosi-intoleranssitestissä, älä syö palkokasveja, ruisleipää, sipulia ja muuta pierettävää, kokeile maitohappobakteereja tai jotain Gefilus-tököttiä.
Ulkona eikä makkarissa. Älä syö hernesoppaa tai tuoretta ruisleipää !
Harvinaisen paljon virheitä noin lyhyessä viestissä...
survaiset anaaliin (omaasi) butt-plugin ja pysyy keppikin kovenpana kun paineet pysyvät sisällä :D
Mistä saa esim. sitä anaaliteippiä?
Anaalipiereskelyä? Onko sitä miehillä muutakin? Niin, no- onhan ne kainalot ja muut taipeet..