Varokaa!!! Vanhat herjojen

iskevät puolen päivän aikaan. Meillä on armonaikaa 1 h 20 minuuttia. Sitten on poistuttava.....
682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

päivystä kuitenkin siihen asti.

Äänestä

sillä minä ilmoitan teille suuren ilon. Teille on syntynyt Vapahtaja, joka antaa anteeksi kaikki kirjoittelunne tällä palstalla ja päästää teidät pahasta. Armoitetut olkoot jalkojenne jäljet, jotka johtavat tänään yhteiseen ilon ja riemun, ystävyyden ja rehtiyden juhlaan.

Äänestä

se Tumputtaja-Tenho kävi aamulla pieremässä nuo samat paskat housuunsa. On se häiriintynyt ja pahasti.

Äänestä

ihan ylivertanen.;)

Äänestä
  • Voi että mä tykkään Hummeri-Tenhosta.

    Äänestä

  • Bride. kirjoitti:

    Voi että mä tykkään Hummeri-Tenhosta.

    eli ottaa kuninkuuden. On jo ottanut !!!!!!! Ettei olisi ottanut liikaa ????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paskanheittäjät/ kirjoitti:

iskevät puolen päivän aikaan. Meillä on armonaikaa 1 h 20 minuuttia. Sitten on poistuttava.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu