Naisjohtajat tuhoavat

Sovinistix

Naisjohtajuus ja feminismi johtaa syntyvyyden laskuun ja kokonaisten kukoistavien kulttuurien tuhoutumiseen yhdessä sukupolvessa. Kulttuurien, jota miesjohtajat ovat rakentaneet tuhansia vuosia. Edes Adolf Hitler tai Stalin eivät kyenneet suurimmissa fantasioissa kuvittelemaan näin massiivisesta ja tehokkaasta kokonaisten kulttuurien hävittämisestä seuraavien kymmenen ja kahdenkymmenenvuoden kuluessa kuin mihin feminismi ja naisjohtajuus kykenevät.

Asiasta ei saa edes keskustella, koska kiihkossaan nämä femakot ovat säätäneet sellaiset lait, että asiasta ei saa keskustella. Toisaalta ei sovinisteilla ole mitään hätää, koska Eurooppa Islamisoituu ja tämä korjaa maailman feminismin saastasta ilman, että yhdenkään sovinistin tarvitsee tehdä yhtään mitään. Maailma korjaa aina automaattisesti itse itsensä kaikesta fantasiointiin ja toiveajatteluun perustuvista yhteiskunta malleista. Ensin kaatui kommunismi nyt kaatuu feminismi omaam mahdottomuuteensa yhteiskunnallisena rakennelmana.

Tulkoon Ihana Islaminusko pelastaja. Ehkä feminismin täystuhosta jää jäljelle pieniä rippeitä Eurooppalaisuudesta elämään rinta rinnan Islamilaisuuden uuden maailmanjärjestyksen kanssa.

4

1447

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jaaha, sano Justiina

      vain siksi, ettei pikku-ukko päässy tänäänkään ryömimään tossun alta.

      • Nohoo

        ukko huusi sängyn - tai sen hikisen tossun - alta. :)


      • Lady Fresh
        Nohoo kirjoitti:

        ukko huusi sängyn - tai sen hikisen tossun - alta. :)

        Itku pitkästä ilosta, kusi pöksyyn kikattajalta.

        http://www.tena.fi/Naiset/


      • qc

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!

      Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!
      Haapavesi
      105
      2246
    2. Hyvää yötä, olen rakastunut suhun

      Sanon tämän kyllä vielä sulle henkilökohtaisestikin. 😘
      Ikävä
      84
      1975
    3. Tiedätkö et olet

      Ärsyttävän hyvännäköinen.
      Ikävä
      53
      1566
    4. Nyt tiedän

      Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai
      Sysmä
      49
      1492
    5. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      153
      1476
    6. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      48
      1374
    7. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      144
      1304
    8. Kepun hegemonia jatkumassa vankkana Puolangalla

      Tuuliviirien vallankumous jäi pahasti piippuun!
      Puolanka
      26
      1156
    9. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      111
      1118
    10. Paraneeko ilmapiiri nyt?

      Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket
      Hyrynsalmi
      25
      1084
    Aihe