Piti mennä `kansanmusiikki` sivulle tuosta ohesta,mutta näpäytin vahingossa `klassinenmusiikki`.Meinasin pudota tuolilta kun näin porukan keskustelevan pelkästään kalsareista,perseen heilutuksesta ja alapään eritteistä. Kannattaa vilkaista jos harrastaa "klassista musiikkia".
Alushousut ja musiikki ?????
Humppa-Reino
6103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tuolta varastosta oli kadonnut emännän kaikki alkkarit. Niitä ei oltu pesty, ne oli vain tuulettumassa. Taisi olla Humppa-Reino asialla ? Mitä ???
Klassinen musiikki ja kalsarit,outo yhdistelmä.
kaapissa.Klassisen musiikin ystävillä kalsareita.Voi hyvä Sylvi!Taas tuntuu siltä että musiikki on silloin parasta kun se ei soi.
humpasta paljonki. Se oli seiskyt luvulla, mut en tykänny alushousuista ollenkaan. Enkä klassisesta.
kalsarikuuntelua,,, no mikä ettei,,, kukin tyylillään,,, enemmin kyllä kuullu kalsarikänneistä, mut onnistuuhan musankin kuuntelu,,, vaikka ilman kalsareitakin,,, ;o),,,
kutee suuret kalat ;)