Kaksi vanhusta istui vanhainkodin pihamaalla keinussa.
- Kuulehan Jaska. Minä olen nyt 83, mutta tunnen itseni alle kolmekymppiseksi. Miltä sinusta tuntuu?
- Minä tunnen itseni vastasyntyneeksi.
- Niinkö? Vastasyntyneeksi?
- Niin. Ei tukkaa, ei hampaita, ja kusin just housuuni.
- Kuulehan Jaska. Minä olen nyt 83, mutta tunnen itseni alle kolmekymppiseksi. Miltä sinusta tuntuu?
- Minä tunnen itseni vastasyntyneeksi.
- Niinkö? Vastasyntyneeksi?
- Niin. Ei tukkaa, ei hampaita, ja kusin just housuuni.
Vastaukset 40
Vanhimmat
painu vittuun naistenhaukkuja!
ja kusi housuunsa, tulee ihan mieleen se pulu, hihihihiiii!
hih!
SINÄ NIISTÄ TOINEN..
OLETKO SEONNUT..
HAUKUT NAISIA
näyttäytyä! hauku lisää naisia lutkiksi!
POISTUNEET HÄN KIRJOITTELEE YKSIN VAAN EI ME NAISRIEVUT VOI TIETÄÄ ETTÄ HÄNELLÄ OLI TOINENKIN PUSKANIKKI JONKA VUOKSI HÄN HYÖKKÄILEE IHMISTEN KIMPPUUN ..
MUUTOINHAN HÄNELLE KUKAAN KIRJOITA ..
ASIA ON NÄIN NYT KOTKA ON POIS HÄN SAA HYÖKKÄILLA KUN EI OLE KOTKAA LAITTAMASSA JÄRJESTYKSEEN ...
kyllä Mulli osaa;)
fiksu tiedätkö mitä tarkoittaa mullin nimittelyt lumppu onko se jotain sota aikaan liityvää
hipsut eli "" tuosta hauskasta. Kyllä mulli osaa haukkua naisia.
Ei tokikaan ollut oma keksimä, mutta aika hauska kun aattelee että lapsiksihan tässä vanhana taas tullaan, vaipat housuissa ja kaikki. Aika paikkaansa pitävä juttu vaikka vitsi olikin.
Minä olen se Jaana, joka ei pidä siitä että mounlex haistattaa naisille vittua ja haukkuu lutkaksi. mounlex on menettänyt suosionsa monien silmissä. Ei ole sopivaa haukkua naisia noin.
minä pidän mullista kun se käyttää lumppuja tietää mistä puhuu
pyytää anteeksi naiselta, jota haukuit lutkaksi. Poistit ne haukkumaviestit, mutta ne ovat vielä luettavissa. Häpeä!
ja lumppuhan tarkoittaa raakamateriaalia josta voi tehdä vaatetta tai paperia. Vaikka pellavalumpusta.
Vanhaa vaatettakin jotkut sanoo lumpuksi.
Niin ne sanoo osastollakin. Ainoa meistä joka osaa käyttää vessapaperia.
Ei ole pienintäkään aikomusta pyytää anteeksi, eikä minua kiinnosta olenko suosittu vai, kunhan tuo yks jättää tästä eteenpäin puuttumatta minun asioihin.
kun taas pistit kivan jutun:-D
:)
sinä se osaat sun vaimoko on lumppu
unohdit Terttu hipsut kiva sanasta hih hih
Nyt mounlex pian luulee että me fanitetaan sitä hih hih
fanitetaankin Mullia. Se on prätkämiehiäkin;)
ja raasu hakee sitä täältä palstalta
pakarimiehiä. Käy usein Ruotsissa vierailemassa. Sillä on Skandinavian suurimmat peräpukamat, vesimelonin kokoiset.
eli pakoputki. Mulli osaa varmaan suunnitella tehoputkenkin, on se niin viisas;)
ettei viitsi ja tilasi Sexshopista sellaisen tehoputken tuotenimellä "Börjen kankku". Oikein on kuulemma aidon oloinen hajua myöten.
MINÄ KULJEN SUN PERÄSSÄS JA VASTAAN TÄÄÄ EI OLE SUN PALSTA OLE HUOLETI KUNHAN ET HYPPÄÄ LAIN TUOLLE PUOLELLE ...
huomaatteko se tietää mikä on oman vaimon tilanne kotona
mullilla menee hermot ylläpidon pakko puuttua
kotkan päähän kaiken laittanut on nyt joutuu vastuuseen omastaan kuaan paitsi yksi nainen voi ola että viel kirjoittaa nimimerkki monlex
Naistenhaukkuja kirjautui ulos ja juttelee nyt itsensä kanssa Jaanana ja Terttuna.
mounlex haukkui erästä naiskirjoittajaa täällä lutkaksi ja haistatteli vittua. On siinä sairas "mies".
nyt alkaa vain köysi kiristyä kaulan ympärillä ja totuus paljastuu kaikille. Viisaimmat sen ovatkin jo äkänneet.
naisten haukkuja Kotka täällä vain puskista ampuu vaikka LUPASI LÄHTEÄ POIS!!!
jo kauan. Siitäpäs sai kotko!
Onko faktaa? Vai vain luulet näkeväsi taas kotkon joka paikassa mounlex?
todistaa. minä uskon kyllä kotkoa kun sanoi häipyvänsä. enkä ole nähnyt mitään häneen viittaavaa.
kotkossa ole miestä pitämään lupauksiaan.
Kotkon samat virheet kirjoituksissa toistuvat. Eikä olla Mullia muuten nähtykään. Hanki poju foliohattu kun olet noin vainoharhainen!
Jaana & Terttu alias veera, jäit kiini VEERA!!!
mulli on huippu se nimitteli valkoisen suden lumpuksi ...
mitähän ylläpito nyt tekee kun susi on sen vaimo
mulli oli jo susi syntyessään? Ei saanut kätilöltä edes pisteitä. Tokaisun vain, "mikähän tuostakin tulee"
äitini on juuri tuossa kunnossa hoivakodissa, siis, ei todellakaan naurata, mun kohdalla tämä tätä päivää.
Naurattaaako muita.
Mitenkäs mullilla sitten kun oma vanhemmat samassa tilassa.