pääsi tämmöinen vahinko käymään
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Meenkin heti kurkkaamaan O.o
Oli yhtä informatiivinen account kuin minulla. Täytyy tässä lähiaikoina lisätä sinne omalle tilille jotain sisältöä. Mutta kun ateismi on tyhjyyttä ja ateisti on tyhjä niin eikö tyhjä account kuvaa parhaiten orpoa sieluparkaa ilman jumalaa? :)
kattoo nyt, en kyllä kuvaa ainakaan uskalla laittaa, täällä sen verran hullua porukkaa liikuskelee
Itse en ole ajatellut laittaa tänne mitään ikää ja sukupuolta kummempia tietoja. Tiedä sitten pitäisikö, mutta jotenkin ajatus ei tunnu luontevalta. Ei minulla ole facebookissakaan omaa naamaa esillä.
Minusta on kiva kun keskustelijalle tulee oikeat kasvot, sitä kun kuitenkin piirtää mielessään kustakin keskustelijasta jonkinlaisen naaman mielessään. Mutta ymmärrän niitäkin jotka haluavat pysyä "kasvottomina" Sinusta minulla on mielikuva että olet noin 30 kymppinen vaalea nainen :)