Tietääkö anti-fasistit että heidän sankarinsa Stalin oli pedofiili joka pani paksuksi 13-vuotiaan Lidia Pereprygina nimisen tytön?
Lidia Pereprygina
8
1350
Vastaukset
- soronov
...Klinton??
Paityti Billy ja juutalaistytsynsä harrastivat suuseksiä, josta ei ainakaan toistaiseksi ole tultu raskaaksi.- Irinan taksa
Kaukasuslaisilla on harrastus nussia venäläisiä naisia. Kysyin kerran yhdeltä georgialaiselta ja se sano että se on nainnut suunnilleen 20 venäläistä naista. Kun katsoo Stalinin naisseikkailuja ja lukee armenialaisten kertomuksia sekä muistaa venäläisen naisen Natasha shalava maineen niin ei voi muuta kuin uskoa.
Mutta saahan suomalainenkin niiltä pillua jos on rahaa tai osaa nätisti pyytää.
- tarkennetaan
Lidia synnytti Koballe kaksikin lasta. Ensimmäinen kuoli aivan pienenä, 1917 syntynyt Alexander jäi henkiin.
Stalin oli 13-kesäisen Lidia-tyttösen kanssa muhinoidessaan jo lähempänä neljää- kuin kolmeakymmentä ja hänellä oli Alexanderin syntyessä jo ensimmäisen Jekaterina-vaimon kanssa saatu 10-vuotias poika Jakov (joka teki aikanaan itsemurhan saksalaisten sotavankileirillä, tykistön luutnanttina).
Aikanaan länteen loikannut Svetlana-tytär oli myöhemmän Nadežda-vaimon kanssa saatua satoa 1920-luvulta.
Antifasistit? Tietääkseni olen antifasisti, mutta tietääkseni Stalin ei ole siltikään minun sankarini.- eipä niin
Mutta Bäckmanin ja Hietasen sankari se silti on kuten myös Putinin ja monen muun venäläisen. Moskovan aiotaan kuulemma koristaa Stalinin kuvilla. Voitonpäivänä Moskova on täynnä pedofiili Stalinin kuvia. Oi tätä suurta venäläistä älykkyyttä!
Edes ruotsalaiset eivät ole noin tyhmiä vaikka murhanhimoisia viikingejä ihailevatkin sekä vandaaleja. - antifasisti....
Jakov taisi antautua sotavangiksi saksalaisille. Josef-isä ei sitten enää pitänyt poikaansa omanaan. Ilmeisesti Jakovista yritettiin tehdä kauppaa saksalaisten taholta, mutta Stalin ei ollut innostunut asiasta.
Pedofiliasta en osaa sanoa Stalinin yhteydessä, onkohan siitä olemassa mitään todisteita?
Venäjällä tosin on ollut "suojaikäraja" melko alhainen ja on sitä vieläkin. Nykyään se on 14 vuotta, eikä oikein vastaa meidän lainsäädäntöämme. - ponimai iivana
antifasisti.... kirjoitti:
Jakov taisi antautua sotavangiksi saksalaisille. Josef-isä ei sitten enää pitänyt poikaansa omanaan. Ilmeisesti Jakovista yritettiin tehdä kauppaa saksalaisten taholta, mutta Stalin ei ollut innostunut asiasta.
Pedofiliasta en osaa sanoa Stalinin yhteydessä, onkohan siitä olemassa mitään todisteita?
Venäjällä tosin on ollut "suojaikäraja" melko alhainen ja on sitä vieläkin. Nykyään se on 14 vuotta, eikä oikein vastaa meidän lainsäädäntöämme.Pelkuri iivana käytti kaikkia ei-venäläisiä tykinruokana saksalaisia vastaan ja sitten kun oli näillä kulutettu Saksan ja Akselin voimat loppuun niin vasta sitten pelkuri iivana uskalsi tulla taistelemaan. Kaukasuslaisia kuoli peräti 1.2 miljoonaa. Georgialaisia, azereita ja armenialaisia.
Mikojan ja Stalin näköjään välittivät enemmän venäläisistä kuin omista maanmiehistään. - juoppo Jeltsin
ponimai iivana kirjoitti:
Pelkuri iivana käytti kaikkia ei-venäläisiä tykinruokana saksalaisia vastaan ja sitten kun oli näillä kulutettu Saksan ja Akselin voimat loppuun niin vasta sitten pelkuri iivana uskalsi tulla taistelemaan. Kaukasuslaisia kuoli peräti 1.2 miljoonaa. Georgialaisia, azereita ja armenialaisia.
Mikojan ja Stalin näköjään välittivät enemmän venäläisistä kuin omista maanmiehistään.Eli ei siis mitään uutta siinä että Stalin oli valmis jopa uhraamaan sukulaisensa kunhan saadaan muutaman kurjan venäläisen elämä säästettyä.
- Jegju
Vedä suomivittu päähäsi antifasistipaska. Ruotsi on valovuoden edellä tätä paskamaata joka suhteessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut1234019Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi1853858Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi292606Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs82384100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es322163Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks41746Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa481362Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?
Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut731300Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä241271Ei ne päivät ole samanlaisia...
Toisena hymyillään ja katsellaan silmiin, toisena taas tuntuu ettei edes tunneta toisiamme, vältellään ja katseet ei vah351009