poliisit toi

mun äijän,se oli lähteny kauheessa jurrissa jostain baarista hesassa,ja oli menny taxiin jossa sille tuli paha olo.Taxi pysähtyi ja äijä yrjölle ojanposkeen ja jonne se sitten nukahti.Taxikuski soitti kytät hakee sen ja ne toi sen kotiin naureskellen äijälle joka tuskin pystyssä pysyi....ja kaiken takana 0,5 litranen 60% kossupullo.
14730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

taas. Ei muutaku tehdä Äijälle hyvät sapuskat ja kehuu leijonaks varovasti. Siitä sen pitäs lähtee luistaa taas niiku ennenkin. Miks et kokeilis jo tänään?

Äänestä

tuo ei oo totta.. ;)

Äänestä
  • mielestä on.

    Äänestä

  • polisi juttu.leijonaksi en kehu.ruoka on hellalla. taidan tänään itse lähteä baanalle...?

    Äänestä

  • totta kirjoitti:

    polisi juttu.leijonaksi en kehu.ruoka on hellalla. taidan tänään itse lähteä baanalle...?

    hyvä on sit kai niin.

    Äänestä

Nyt alkaa pikkuhiljaa elämä hymyilemään.

Äänestä
  • risukasaanki välillä, je.

    Äänestä

en ymmärrä et miks tulin eilen niin pienestä kauheeseen kuntoon? Varmaan joku laitto mun paukkuun tyrmäystippoja. Yleensä alan vasta kahden kossun jälkeen ryyppäämään...

Äänestä

Minä ottaisin heti eron tuollaisesta siasta .

Äänestä
  • Naiset aina tollasia. Antakaa äijienne ryypätä ja rakastakaa niitä edes vähän!

    Äänestä

  • Oisko mahdollista kieltää avioerot. Ne on pilannu ihmisten elämän, kun se on muotia!

    Äänestä

  • Imeli on just tyypillinen ämmä...ottaisin heti eron tuollaisest haahkasta.

    Äänestä

  • Me kaikki Umpilammen ompeluseuran naiset olemme samaa mieltä. Onneksi meistä kukaan, ei koskaan, ole ollut naimisissa. Hyi miehiä.

    Äänestä

Puolen litran kossupullo otetaan ensiksi pohjaksi, sitten naistentanssessa 15-20 paukkua, ihan vaan jotta voisi rentoutuisi, ja sitten sivistyneesti kotiin.
Aamulla virkistyneenä töihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotiin kirjoitti:

mun äijän,se oli lähteny kauheessa jurrissa jostain baarista hesassa,ja oli menny taxiin jossa sille tuli paha olo.Taxi pysähtyi ja äijä yrjölle ojanposkeen ja jonne se sitten nukahti.Taxikuski soitti kytät hakee sen ja ne toi sen kotiin naureskellen äijälle joka tuskin pystyssä pysyi....ja kaiken takana 0,5 litranen 60% kossupullo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu