Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jätin naiseni:(

Jätin melko pitkäaikaisen tyttöystäväni koska sillä on vain niin pienet tissit:( Onhan se totta että ei sillä ole merkitystä parisuhteen kannalta mutta vielä kun on mahdollista niin ajattelin pistää suhteelle lopun. En halua seurustella laudan kanssa loppuelämääni. En oikeasti kiihotu yhtään seksistä jos naisella ei ole kunnon tissejä. Tissejen katsominen ja koskettelu on tärkeä osa kiihottumista ja jos ei ole mitä kosketella niin eihän koko seksistä tule silloin mitään. Kaverienkin tyttöystävillä on kunnon hinkit. Minä en kestä enää tätä suhdetta ja se on nyt ohi. Toivottavasti hän löytää jonkun joka hyväksyy hänet ja hänen olemattoman povensa.
131570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kiva kiva! Onnea sulle!

Äänestä

Olethan aikast turhake jos rintojen koolla tuollainen merkitys.Mitä jos tapaat sen isorintaisen ja kertoo että sulla liian oieni pili oletko onnellinen sitten

Äänestä

lopeta, pate! äiti suuttuu kohta tosissaan! tänä iltana käydään saunassa, niin voin tarkistaa, joko alakarvasi alkavat kasvaa. missähän nekin viipyy, mut eihän se kikukaan ole vielä kuin pienellä pojalla. kai ne sitten ajastaan kasvavat. t: äiti

Äänestä

mikähän sun ikäs oli??
Kannattaisko ehkä aikuistua joo.

Äänestä

Tämä kirjoitushan on tietysti provo, mutta kysynpä silti: jos kerran rintojen suuri koko on sinulle niin tärkeä tekijä naisessa, miksi ylipäätään ryhdyit seurustelemaan pienirintaisen naisen kanssa? Anteeksi vain, mutta mielestäni käytöksesi ei ole kovin fiksua.

Itselleni aa-kuppilaisena on täysin ok, että tissieni pienuus pitää osan miehistä loitolla. Jos joku minut kuitenkin jättäisi sen vuoksi, saattaisin vähän kilahtaa. Miksi joku ryhtyy seurustelemaan henkilön kanssa, jossa on joku selvästi päällepäinkin näkyvä "vika"?

Naisesi, jos sinulla sellaista oikeasti onkaan, löytää kyllä varmasti uuden miehen tai naisen. Ja mitä todennäköisemmin sellaisen, joka ei pelkästään "hyväksy" hänen poveaan vaan himoitsee sitä.

Äänestä
  • Kuinka voi "himoita" povea jos sitä ei käytännössä edes ole??!!

    Äänestä

  • Itse pidän erittäin pienistä rinnoista naisella, enkä ryhtyisi seurustelemaan isorintaisen naisen kanssa. Haluan katsella ja hyväillä juuri enintään aa-kupin rintoja. Minua sellainen kiihottaa valtavasti.

    Äänestä

  • .......... kirjoitti:

    Kuinka voi "himoita" povea jos sitä ei käytännössä edes ole??!!

    No ainakin minun miltei olematonta poveani on himoinnut useampikin mies.

    Äänestä

  • 2+15 kirjoitti:

    No ainakin minun miltei olematonta poveani on himoinnut useampikin mies.

    Ei mulla ees seiso jos on mitättömän pienet tisut...nännit vaan ja pikku tennispallot

    Äänestä

  • 19 kirjoitti:

    Ei mulla ees seiso jos on mitättömän pienet tisut...nännit vaan ja pikku tennispallot

    Voi kuule, ei nämä ole edes tennispallojen kokoiset.

    Enkä oikein ymmärrä, miksi sinulla pitäisikään seistä, jos rintani näkisit. Tärkeintä on, että ne miehet, joiden kanssa seksiä harrastan, ovat kovastikin innoissaan. Itse saat vapaasti haluta isompi rintaisia naisia. Minulle, ja muille pikkurintaisille, löytyy kyllä muita ihailijoita.

    Äänestä

jätti sinut kun mullkusi ei ota eteen enää edes kiristysrenksun avulla. Toivottavasti löydät naisen joka ei välitä vaikka sinun munasi onkin lerppamulkku. Tyttöystäväsi on joutunut varmasti käyttämään kanssasi ollessasi tekokyrpää.

Äänestä
  • Lankesitte rölliin :))

    Äänestä

Noin pitääkin tehdä jos tuntuu siltä että isoista rinnoista vaan saa nautintoa. Noin minäkin olisin tehnyt, sillä itsekkin jo jonkun aikaa huomannut kuuluvani kanssa niihin miehiin, joille rintojen koko naisessa yksi tärkeimmistä. Itsekkin kanssa vaadin että naisellani olisi isot rinnat, jotta saisin enemmän nautintoa seksissä. Mitä kun monet täällä heti alkavat haukkumaan, heittämään vastakommentteja tai epäilevät provoksi, niin uskokaa pois! Kyllä jotkut miehet oikeastikkin ovat tällaisia että haluavat vain isorintaisia nussia ja syy miksi, niin se kuulkaa johtuu ihan biologiasta! Joissain tutkimuksissa on ainakin väitetty isojen rintojen omaavan naisessa niin hedelmällisyyttä kuin myöskin sukukypsyyttä. Mutta sitten on kanssa paljon näitäkin jotka paljon mieluummin pienirintaisia kuksivat jotkut jopa rinnattomia toisille taas muoto on tärkein ja toisille sitten tissit kuin tissit pelkkä sivuseikka.

Jokainen ihminen itse päättää mitä haluaa omalta kumppaniltaan vaatia, mitä ominaisuuksia kukin pitää omassa kumppanissaan tärkeänä. Se on ihan jokaisen ihmisen oma yksityisasia mitä ominaisuuksia kukin ihminen haluaa omalta kumppaniltaan vaatia.

Naiset! Jos omalle kumppanillenne ei rintanne kelpaa sellaisina kuin on, niin ei muuta kun mies vaan vaihtoon sitten! Sillä se ei todellakaan varmaan ole muutenkaan oikea ihminen teille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietteliäs. kirjoitti:

Jätin melko pitkäaikaisen tyttöystäväni koska sillä on vain niin pienet tissit:( Onhan se totta että ei sillä ole merkitystä parisuhteen kannalta mutta vielä kun on mahdollista niin ajattelin pistää suhteelle lopun. En halua seurustella laudan kanssa loppuelämääni. En oikeasti kiihotu yhtään seksistä jos naisella ei ole kunnon tissejä. Tissejen katsominen ja koskettelu on tärkeä osa kiihottumista ja jos ei ole mitä kosketella niin eihän koko seksistä tule silloin mitään. Kaverienkin tyttöystävillä on kunnon hinkit. Minä en kestä enää tätä suhdetta ja se on nyt ohi. Toivottavasti hän löytää jonkun joka hyväksyy hänet ja hänen olemattoman povensa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu