Ole ystävällinen ja osallistu ympäristöystävälliseen tekoon ja suorita haastattelu:
https://lomake.tamk.fi/v3/lomakkeet/2370/lomake.html
Lähetäthän viestiä eteenpäin, kiitos!
https://lomake.tamk.fi/v3/lomakkeet/2370/lomake.html
Lähetäthän viestiä eteenpäin, kiitos!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Taas näitä huuhaa "lopputöitä. Mä kävin täyttämässä lomakkeen, se oli perseestä Esim. suurin osa ihmisistä saa tietonsa jätteenkäsittelystä telkkarista, sitä vaihtoehtoa ei ollut. Lisäksi tekstikenttiin ei mahtunut riittävästi tekstiä jne.
En tajua, millaset opet Tampereen ammattikoulussa on, mutta mitään tekemistä tieteellisen tutkimuksen kanssa tällä lomakkeela ei ollut. Kuka vittu on kiinnostunut roskiskuskeista tai kyselemään niiltä asioita. Roskiskuskit ajaa nytkin autojaan kelloa vastaan, niitten pitäisi sen päälle vielä joutaa lässyttämään ihmisten kanssa, voe stana.
Ja materiaalin keräämissegmentointi on iahn perseestä Loistava keksintö, ruottalaisen puhelinluettelovirman huuhaa keskustelupalsta. Varmaan tulee hieno otanta. Painuisit dallaamaan ympäri mustamakkarakylää pariksi päiväksi ja kävisit ihmisten ovilla.
Vittu, mä vastaan kyseluyyn tästä lähtien ainakin kerran päivässä, ja vastaan just niinkuin sattuu itteä eniten naurattamaan sillä hetkellä. Koko "tutkimuksella" tai sen pohjalta tehvyllä "lopputyöllä ei ole yhtään mitään arvo yhtään mitenkään. Pelkkää huuhaata koko sun "tutkimuksesi" ja "tutkintosi" muutenkin. Vai että oikein ylempi ammattikoulututkinto, voe tsiisus.