Verkostoidu

Laittakaa ilmoituksia [email protected]
jos tarvitte mitä tahansa (laillista)tavaraa suomesta tai ulkomailta
toimitamme rakennusmateriaaleja, taloja jne..virosta
tai jos toimit verkostona pistä silloin kanssa postia
Kiitos ajastanne
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Esim 150 n2"...

Pitäisikö olla 150 m2 ?

Ja jos laskutat myös km niin sekin pitäisi kertoa paljonko TEILLÄ on km korvaus...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hankintaaa.... kirjoitti:

Laittakaa ilmoituksia [email protected]
jos tarvitte mitä tahansa (laillista)tavaraa suomesta tai ulkomailta
toimitamme rakennusmateriaaleja, taloja jne..virosta
tai jos toimit verkostona pistä silloin kanssa postia
Kiitos ajastanne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu