varattu

syökö se karismaa, no syöhän se, harvempi unelmoi miehestä, jonka tietää - no niin, kotona, juunou

http://www.mtv3.fi/ohjelmat/xfactor/finalistit.shtml?yrjana
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

varattu mies, sehän vasta kiihottaakin. tietää että namu kelpaa muillekin ja että miehelle kelpaa mirri. kielletyt leikit, awwwww ;)

Äänestä
  • Olkoot varattu tai ei, minä ainakin ahmin miestä silmilläni erittäin mielelläni - huh mikä äijä!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se siitä sitten kirjoitti:

syökö se karismaa, no syöhän se, harvempi unelmoi miehestä, jonka tietää - no niin, kotona, juunou

http://www.mtv3.fi/ohjelmat/xfactor/finalistit.shtml?yrjana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu