Naiselta, jota kohtaan olin törkeästi rikkonut. Ennestään ehkä traumaattisia asioita kohtaamaan joutunut sympaattinen ihminen muuttui sulkeutuneemmaksi.
Ei hän voi varmaan käsittää miksi jotkut miehet voivat alentua tuolle tasolle.
Asia vaivaa minua vielä vuosien jälkeenkin. Se, miten tulin satuttaneeksi ko. naista, sai minut jatkamasta tuhon kylvämistä ympärilleni. Kadun tekoani.
Lopetin aineiden käytön, koska ne ovat pitempiaikaisesti käytettäessä alentaa moraalikäsitteitäni niin katastrofaalisesti.
Pyysin anteeksi
se tulee vaan mielee
0
626
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51615
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394