Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suihinotto on ällöä..

Mä en ymmärrä, miten joku nainen voi nauttia antaessaan miehelle suuseksiä. Itselleni on jäänyt kauhea kammo siitä touhusta. penis haisee/maistuu pissalle (vaikka sen pesisi monta kertaa, karvoja tulee suuhun, ja sitten kun penis on syvällä suussa, niin meinaa aina tulla oksennus ja on pakko räkiä välillä, kun se maistuu niin pahalle..hyi hyi, en kyllä alennu moiseen enää..miten joku voi nauttia tollasesta???
Mieheni tykkää kyllä oma pimpsaani nuoleskella monta kertaa päivässä ja nauttii siitä suuresti, mutta en voi mitään jos minusta penis ei mikään "tikkari"..
84410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mahtaa miehelläsi olla sitten pinttynyt kalu, jos kerran pesunkin jälkeen kusi maistuu.. Minusta on mukava nuolla puhdasta kalua, joka ei kyllä maistu lainkaan kuselle.. Kuten oman kultani kalu.. Eikö ajatusta tee edes mukavaksi se, kuinka suuren nautinnon sillä miehellesi tuotat. Alunperin aloitin suihinoton juuri sen takia ja olen siitä oppinut tykkäämään alun vierastuksen jälkeen..

Äänestä
  • sano sille miehelles että käy suihkussa, saatanan likanen kaveri pitää olla, jos suihkun jälkeen maistuu pahalle ...

    Äänestä

Ei taida tuo miehesi sitte juuri suihkussa käydä!

Äänestä

No et oo aatellu keskustella asiasta ukkos kans ja pohtia asiaa oikein kunnolla? Kyllä niitä parannuskeinoja on olemassa...Kortsu auttaa, karvojen ajeleminenkin osaltaan, ja eikä sitä Kyrpää tarvitse tunkea suuhun niin pitkälle, että meinaa tukehtua! Varsinkin maulliset kortsut ovat mielenkiintoisia kokeilla. Suosittelen :)

Äänestä

aika paha juttu... itse kyllä "vaadin" suuseksiä seurustelusuhteessa. On se vaan niin hyvää ja ihanaa. :)

Äänestä

On se kyllä kummaa, jos maistuu suihkunkin jälkeen pahalle... Ei taida pestä munaansa ollenkaan... Mene mukaan suihkuun ja pese jätkäsi muna. S e on niin ihanaa puuhaa, kun saa tuottaa miehelleen tyydytystä.. Eilenki mieheni oli aivan lumoissaan, kun otin suihin. Se on mun mielestä aivan mahtavaa ja kun itsekkin sitä saa niin.... taju lähtee.... ;)

Äänestä

Joko sä et ole koskaan ottanut munaa suuhusi ja kerrot siinä ennakkoluuloistasi,tai sitten olet kerran kokeillut sellasella "hyi yääk tää on ällöä"-asenteella jo valmiiksi.
Kyllä ne hajut ja maut pesemällä lähtee.Sitkeemmässä ne siellä pimpsassa on.JA sitä paitsi vaikka pimpsa olisi ihan puhdas niin silti se maistuu ja haisee,kun sitä nuolee,TOISIN kuin se kikkeli.
Karvoja tulee suuhun?No voi kamala,arvaas tuleeko niitä vielä hiukka enempi siinä pimpsaa nuollessa?

No,oli miten oli.Jos se tosiaan on noin vaikeeta,niin ole imemättä.Sun kundikaveris murhehan se on ja jos se tollaista niuhottajaa sietää,niin on ansainnutkin kohtalonsa.

Äänestä

Ite en myöskään pysty ottamaan suihin mieheltäni.. Monien mielestä se on outoa, miksi kummassa? Ei siinä mielestäni ole mitään erikoisemman outoa!:O Meitä on moneksi tässä maaimassa.. Viestisi luettuani minulle tuli aivan samanlaisia omia kokemuksia mieleen tästä kyseisetä asiasta.. Juuri tuo sperman haju ja maku, se on kertakaikkiaan aivan kammottavaa.. :( Itselleni on myös jäänyt eräänlainen kammo tästä koko touhusta että enpä ole sen jälkeen liiemmin yrittänytkään ottaa suihin.. :/ Ei ole minun juttuni, eikä miehenikään ole sitä pahana pitänyt, sanoo vain että jos en kertakaikkiaan pysty ottamaan, niin ei ketään voi pakottaakaan.. Eikä hän ole siitä mitään meteliä nostanut.. Vaika ymmärrän kyllä sen että hän haluaisi varmasti että ottaisin,mutta en vain pysty.. Edellisestä suhteestani jäi tämä kammo..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neitonen kirjoitti:

Mä en ymmärrä, miten joku nainen voi nauttia antaessaan miehelle suuseksiä. Itselleni on jäänyt kauhea kammo siitä touhusta. penis haisee/maistuu pissalle (vaikka sen pesisi monta kertaa, karvoja tulee suuhun, ja sitten kun penis on syvällä suussa, niin meinaa aina tulla oksennus ja on pakko räkiä välillä, kun se maistuu niin pahalle..hyi hyi, en kyllä alennu moiseen enää..miten joku voi nauttia tollasesta???
Mieheni tykkää kyllä oma pimpsaani nuoleskella monta kertaa päivässä ja nauttii siitä suuresti, mutta en voi mitään jos minusta penis ei mikään "tikkari"..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu