Millainen olisi unelmien nainen? Haluaisin nyt kuulla kaikkia ulkonäköön liittyviä unelmia. Onko hän pitkä, lyhyt, pyöreä, hoikka, tumma, vaalea vai millainen? Sisäisiin asioihin monilla kuitenkin on melko samat kriteerit. (rehellinen, hauska, jne)
MIEHET! Kertokaa millainen on teidän unelmanainen?
eisitätiiä
15542
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
eik se tuommonen veera oo. täys tampio siis...kaikkien ihanne
puol tuntia...kun saan ensin tämän nauruni pätkittyä loppuun...odota...
lyhyehkö,pehmeä,empaattinen.
tarkotat http://galleria.suomi24.fi/profile.do?alias=demoniiih ;)
ettei,onko hän lyhyehkö?
Siitäs sait, kun holtittomasti kirjoittelet..jollekulle...;o)...
Ei..mä en ole lyhyehkö...Kamalan pitkä..ainakin kaksmetrinen...ja sadistikin viel;o)...
joo :)
Vaaleat tai kaksiväriset hiukset missä tummaa ja vaaleaa, lyhyet tai pitkät, haluaa pukeutua naisellisesti, hame ynm, ei aina, mieluummin hoikka, ei yli 176 cm, näyttävät silmät joihin kiinnittää huomiota, en tarkoita meikattuja vaan luonnostaan, naisellinen ääni, sopusuhtaiset huulet, ei liian ohuet, eikä liioin liian pulleat, kauniit jalat, kaunis naisellinen niska ja kaula, tässäpä tärkeimpiä.
sähän kirjotit niinkun olisit joskus vienyt lehmää johonkin maatalousnäyttelyyn, jonne pitää kirjottaa millanen se on.
Aloitukseen jossa kyse oli unelmien naisesta, huomaa UNELMIEN, ja kyse oli vielä ulkonäöstä, eli ei olisi pitänyt olla valittamista.
täs kuvia ihan mukiinmenevistä naisista, tosin itse en kiinnitä liikaa huomiota ulkonäköön, sillä muut asiat ovat tärkeämpiä. Kauniit naisethan ottavat yleensä itselleen ruman miehen, sillä se on helpompi pitää omana :))
http://www.youtube.com/watch?v=Wi_U_E6Aon4&feature=related
Yksijalkaisia naisia on helppo kaataa sänkyyn.
tuon nelijalkaisen morsiamesi, jonka luva on galleriassasi?
Unelmien nainen ? persoonalliset kasvot esim " Jokikunnas " . Puolipitkät hiukset , värillä ei väliä.
noin 160 pitkä , Vyötärö pitää ehdottomasti olla . Se on kadotettu luonnonvara joka kiinnostaa minun silmää . Mies on niin kummallinen otus että se mitä näkee merkitsee , sitä vain ei nainen
osaa käsittää ja saakin näppylöitä moisesta liian usein .
tasa paku ja paksu niska ja vähän älyä