Väsyttää

Nytten pitää mennä nukkumamaan. Hyvää yötä kaikille huuhaalaisille.
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joko meinaat luovuttaa ? Nyt vähän helevetin nopeesti kapakkaan .

Äänestä
  • Nyt ei missään nimessä ole enää varaa juhlia, ainakaan äänekkäästi. Pitää ruveta nuolemaan haavoja joita ylenpalttinen alkoholin kanssa temppuilu aiheuttaa. Tätä mieltä minä olen. Toivottavasti joku voi yhtyä ajatukseeni.

    Äänestä

  • Ei jaksa millään mennä enään mihinkään kapakkaan. Kohta nukahdan. Öitä vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkkk kirjoitti:

Nytten pitää mennä nukkumamaan. Hyvää yötä kaikille huuhaalaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu