Eu:n toimesta? sen käsityksen sain kun luin laimaamani viestin profetiat osastolta.
EU:n poliisille ennennäkemättömät
oikeudet 30.3.2010 09:25
Tänään uudelleen nouseen Rooman Imperiumin poliisin oikeudet ja tekniikka on ohi jopa itä-saksan Stasia !
http://www.infosota.fi/2010/03/27/eun-salainen-poliisi-saa-ennennakemattomat-oikeudet/
Täällä rikotaan EU kansalaisten ihmisoikeuksia, sanan ja tiedonkulun vapautta EU:ssa ja Suomen perustuslaillisia oikeuksia ja poliisi ja SUPO piiloittelee näitä eliitin ja johtajien tekemiä rikoksia ihmisyyttä vastaan.
Tänään tunnollinen EU:n ja EU-suomen virkamies on kuin Natsi-saksan Adolf Eichmann joka perusti Puolaan työleirit. Kun Eichmannilta kysyttiin tai tänään EU virkamieheltä kysytään miksi hän teki, tekee ja noudattaa näitä päätöksiä ( ihmisyyttä vastaan ), saa aivan saman vastauksen !
Adolf Eichmann;
"Minä noudatin vain tunnollisesti määräyksiä ja lakeja"
http://fi.wikipedia.org/wiki/Adolf_Eichmann
Tolloko olet ? oikeudet1.4.2010 19:54 Mitä ihmettä ei ateistin tarvitse olla kommunisti !
Venäjä on siitä oiva esimerkki, jumalattomat hallitsee Venäjää he ovat ateisteja !
Siellä venäjällä on Ortodoksi kirkkoruhtinaita jotka on vallan ja rahan sokaisemia !
Tänään Venäjää ja EU:ta hallitsee ateistit, okkultisti ja ekumeeniset liberaalitelogit.
Se että on oikeistosta ei tarkoita he olisi uudestisyntyneitä Kristittyjä. Lue Hymy-lehti 5-6/2008 siinä allemman tason okkultisti vapaamurarit EU-suomessa.
http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/vapaamuurarit-rituaalit-ja-salat
http://www.facebook.com/photo.php?pid=279076&op=1&o=all&view=all&subj=127541706723&aid=-1&oid=127541706723&id=1817153827
pedataanko jo antikristuksen valtakunnan
lakeja
2
510
Vastaukset 2
- hmnnnnnnn
Tai pedataan orja-yhteiskuntaa. :/
Nimenomaan.
Sehän se on Uuden Maailmanjärjestyksen (NWO) tavoite, että tehdä tästä planeetasta noin puolen miljardin henkilön orjaplaneetta, jota todella pieni eliitti hallitsee. Salaisesti on kehitteillä kaksi ihmisrotua: toinen eliittirotu lähes ikuisella elämäll' ja toinen orjarotu, joka kuuliaisesti tottelee eliittiä kaikessa.
Lisää mm. linkistä http://kotisivu.dnainternet.net/tonisoi/illutavoitteet.html
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771570
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.103782En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203598- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493