Tehtiinkö kellekkään joku kertomisen arvoinen kepponen ?
Vai teittekö itse jollekkin ?
Aprilli pilat.
3
300
Vastaukset 3
- Kössönöm
ennen kuin luin Alffa-Omegan jutun siitä, että hän on tullut uskoon. Plarasin äkkiä hätäännyksissäni allakkaa ja huokaisin helpotuksesta.
Ps. En koskaan puijaa ketään. - tasa 1/2 nen
Aprillipila tehosi liiankin hyvin. E´li aprillipäiväksi varattu ravintolalounas
peruutettiin, koska ravintola oli tulessa. Läpi meni. Taisi onnistua...
Uutisissaan: "Radio Rock menettää toimilupansa toukokuun alusta. Syynä jatkuvat kunnianloukkaussyytteet ja törkeä kielenkäyttö päiväsaikaan tapahtuvissa lähetyksissä"
Moni uskoi ihan oikeesti. Huijasin poikaanikin sillä (15v) meni läpi. Annoin sen vittuuntua aikuisten kusipäisyyteen viis minuuttia. Tuli aika synkkää paatosta. Sitten kerroin. Ei nauranut ;o)
Sit vitutti mua...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.373866- 100842
- 78642
- 50625
- 65615
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38599Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei152594- 30576
Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48557- 57556
