Maikkarin nettisiviulla kerrottiin, että Elias esiintyy kitaran kans sunnuntaina! Hei vihdoin päästään asiaan, Elias ja kitara vaan on lyömätön yhdistelmä. Jos joku sanoo, et ilman kitaraakin täytyy pystyä esiintymään, niin kyllähän Elias siihenkin taipuu. Mut kitaran kans se on vaan... siinä on SE JUTTU!!!!!
WOW, ELIAS JA KITARA
8
303
Vastaukset
- näinhän ne kertoivat
Black Sabbath & Osborne, kuulosti aika hitaalta biisiltä; kyllä ne näin kertoivat X-Faktor Extrassa perjantaina
- kainalossa vaan
mutta mikä kappale? Saa kai Wikholminkin laulaa kitaransa kanssa.
- liian kaunista
Olisi pitänyt olla samassa jaksossa kilpailemassa Yrjänän Joutsenlaulun kanssa, samaa kategoriaa; tulee kyllä koskettamaan tai jos epäonnistuu, tietää välitöntä uloslähtöä;
mielettömän kaunis kappale, sopii varmasti Eliakselle
http://www.youtube.com/watch?v=-5CNSjy4rxk
Itkettää. - TYTSYLI <3
Karismaa mitä muissa ei ole, vaik onkin mukana muitakin hyviä, mutta ne ei yllä Eliaksen tasolle. IIIIhana nuori poikA!!!!!!!!!!!!!!!
- NIIIIN fani
On vaan paras. Ei voi mitään. En löydä sanoja, mutta kaikki hyvä samassa paketissa!!!!!
- Love Elias!!!
NIIIIN fani kirjoitti:
On vaan paras. Ei voi mitään. En löydä sanoja, mutta kaikki hyvä samassa paketissa!!!!!
Joillakin ihmisillä vaan on karismaa ja Eliaksella sitä on. Voi olla vaikka kuinka hyvä laulaja ja mukava persoona (mitä hän myöskin on) mutta ilman sitä jotain sisäistä säteilyä ei voi yltää huippuartistiksi. Eliaksella on siihen hyvät mahdollisuudet!
- Pro Elias
Love Elias!!! kirjoitti:
Joillakin ihmisillä vaan on karismaa ja Eliaksella sitä on. Voi olla vaikka kuinka hyvä laulaja ja mukava persoona (mitä hän myöskin on) mutta ilman sitä jotain sisäistä säteilyä ei voi yltää huippuartistiksi. Eliaksella on siihen hyvät mahdollisuudet!
Musiikista oikeasti jotain tietävänä voin sanoa, että tuo Elias on ainutlaatuinen. Hieman jopa kateeksi käy... Ura tulee, voitti tai ei. Muut kilpailijat tulevat kaukana perässä. Missä tää jätkä on oikein piileksinyt???
- Muiskista!!!
Pro Elias kirjoitti:
Musiikista oikeasti jotain tietävänä voin sanoa, että tuo Elias on ainutlaatuinen. Hieman jopa kateeksi käy... Ura tulee, voitti tai ei. Muut kilpailijat tulevat kaukana perässä. Missä tää jätkä on oikein piileksinyt???
Onneksi tuli kisaan mukaan. Olen nähnyt hänet monesti metroasemalla soittamassa ja ihmetellyt, miksi hän siellä veivaa, isommat estradit ovat häntä varten kuin tehty!!! Hyvä Elias!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.172334Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain2361991Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162071782Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021451Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno481346Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu551227Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1791153- 941100
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.151975Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14921