pressa katosi

entäs jos venäläinen hyökkää?
pannaanko lipponen maalitauluksi
rajalle?
7273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pannaan vaan...

Äänestä
  • Joo. pannaan vaan. Pressa ja "valta-
    kunnankansleri" plus tukijengi kuiten-
    kin meni rauhassa rakentamaan lopullista miinaa Paavolle. Olikohan
    se Töölön läävä sittenkään hyä sijoi-
    tus

    Äänestä

joopa

Äänestä

Miks hyökkäis?

Äänestä
  • Koska Sanna ärsyttää.

    Äänestä

Laitetaan Asko Eho enimmäiseksi.

Äänestä

Äkänen Päkänsä kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eetu kirjoitti:

entäs jos venäläinen hyökkää?
pannaanko lipponen maalitauluksi
rajalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu