hei vieläkös löytyy noin 40v fiksuja rehellisiä naisia ei feikkejä etsijä 42v yh iskä ääne seudulta
löytyykö fiksua naista
yh iskä 2010
21836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Löytyy... mutta pohjoisesta:)
Ei löydy!
Jos et ole muualta löytänyt, on päässäsi vikaa, vikaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pohjoisesta löytyy :)> ?
Etelä-Lapista... meren ääreltä:)
misthän sieltä ,hei toi mun haku tuotti paljon typeriä ns. naisia harmi mut nehän aina äänessä . niin mistäpä pohjoisen fiksu on
Tää on tällainen pieni n. 22 000 asukkaan kaupunki... näin julkisesti ei enempiä kertoa tahdo...voit kai jotain päätellä tästä kuitenkin:). Miten menee?
...missä ne vastaavat miehet on ????
yks vapaana, niin fiksusta en tiä..
takanako lymyilet ja keräät rohkeutta ?
Onneksi omat lapseni ovat jo aikuisia ja että tuli tehtyä lapset jo 2 -kymppisenä ja nyt saa nauttia "vapaudesta" saa mennä ja tulla miten vain haluaa.
Olen samaa mieltä kiva kun ei tarvitse kuunnella lasten kitinää, vaan saa antaa aikaa itselleen.
Aivan liikaa! Puhutte ja elätte YKSIKÖSSÄ, lastennekin edessä.
Teitä on nykyään enemmän kuin kesällä kärpäsiä. Ilmakos ne lapset on jopa huostassa ja hunningolla koska tarvitaan kivaa omaa aikaa eikä "kitinät" sovi egoon.
Uraputki vai porasutki?
Jos kerran lapset ovat jo aikuisia, niin miten niin he ovat huostossa tai hunningolla?
Mukavaa on kun lastenlapset tulevat käymään silloin tällöin kylässä, mutta en rupeasi enää hoitamaan lapsia joka päiväisesti. Nyt on aikaa itselle ja nautin tästä. ;)
tääl olis ainakin yks tosi kunnollinen niin sanotusti terve päinen...voin kyl sanoo,et kyl hakemal saa nykyään hakee terve päisiä ja kohtuu alkoholin käyttäviä,niin naisii,ku miehii kin....
Ihan samaa mieltä.Kun on omat lapsensa kasvattanut, mitäs siihen muiden kersoja enää ottaa.
Saa mennä ja tulla mielensä mukaan. Toisaalta ihan samanlaisia kuin minä olen, on miehiäkin. Vapaita tulemaan ja menemään.
Opettele ensin laittamaan pilkun jälkeen väli, ennenkun arvostelet toisia tervepäisiä.
Samaa mieltä. Etsii fiksua naista ,(((. Ei osaa kirjoittaa...............................
hei sinä kyllä kiinnostat jessss..
pääkaupunkiseudulta =)
No niin äippänen!
Siitä vaan seuraan.
Paksuun , sellaiseen.
onhan niitä fiksujakin