Ja taas katosi sukkelaan

Sinne meni taas alle vartissa kaksi viestiä joissa mainitsin, että Eskopiste on multinikki.

:D Totuus piiloon, se on hihun mantra.
4122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On ne tajuttoman vittumaisia!

Äänestä

viestit piiloon! kun totuus käy ilmi, on huono olla eskopiste.

Äänestä

tuo täyshullujen täyslaidallinen lataa noita testejään, mutta eipä vaan poisteta. Kummallista.

Äänestä
  • taas uskovaiset kirjoittelee herjaus viestejä syyttäen heteroita, voi voi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9225384 kirjoitti:

Sinne meni taas alle vartissa kaksi viestiä joissa mainitsin, että Eskopiste on multinikki.

:D Totuus piiloon, se on hihun mantra.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu