Hyvä ettei Tiura

Olenpa iloinen, ettei Tiura loikannut keskustaan. Keskustan taso olisi laskenut, jos hän olisi puolueen jäsen. Kokoomuksen tasoahan Tiura tietysti nostaa jonkin verran.
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuin sinun ja ale asteikon !

Äänestä
  • kohdalla ei voi edes puhua mistään tasosta, yhtä ala-arvoisia molemmat.

    Äänestä

jos seuraavissa eduskuntavaaleissa päästään eroon tästä Tuirasta niin koko maailma pelastuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20 -3 kirjoitti:

Olenpa iloinen, ettei Tiura loikannut keskustaan. Keskustan taso olisi laskenut, jos hän olisi puolueen jäsen. Kokoomuksen tasoahan Tiura tietysti nostaa jonkin verran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu