Taiteilijan vappuvinkit brunssi ja "vahva" sima ja sitten Tähtitorninmäelle. http://pleasure.sivuni.fi/
Vappu vinkit
siellä tavataan.
3326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos kännäät, kännää KUNNOLLA ja örvellä jossakin hevon landella, kaukana kaikesta sivistyksestä. Perinteistä vappu kekkeriä on jo nähty aivan tarpeeksi. Ei oikeen innosta oksennuksessa oleva opiskelia henkilö tai moneen kertaan tuupattu teini horon ilmestys. Jumalaton siivo tai paremminkin saatanallinen sotku mikä parin päivän karkeloista syntyy on kuvottavaa katteltavaa.
Stadi vois hyvin kuskaa humalahakuisen porukan ilmasilla busseilla korpeen, jonnekkin missä sotkut olis helppo siivota. Aidattu alue olis oikeen kiva, kun vois pikkasen virkavalta kattoo pentujen perään. Kun kekkerit olis ohi bussit kuskais porukan takas stadiin, missä sitten kukin vois loikkia omaan koloonsa toipumaan. Stadi sais säätöö varmasti, kun keskustaan ei kertyis sitä moskaa ja se virallinen sotku mesta ehdittäs siivoomaan sitten joskus. Stadi vois hommaa vaikka esiintyjiä yms. ja säästöö tulis silti.
Tietty viinaa voi juoda silleen kohtuudella ja jättää sen sotkemisen pois. Nyky sotku maksaa taas miljoonia ja sillä rahalla vois nuorille vaikka hommata kivoja mestoja missä sitten puuhailis. Nyt raha menee hukkaan ja se ympäristökin kärsii helkkaristi. Ainoo mikä pikkasen säästää kuluja on paska keli.
jos ei kerta tiukkapipolle kelpaa helsingin huumeet ja dokaaminen niin muutahan juntti sitten landelle.
Jee jee, olis mesta paikka, sano Pönttövuoren kuningas! Ainakin opiskelia henkilö (lue: opiskelijahenkilö) osaa kirjoittaa vaikka onkin oksennuksessa.