Tunnustuksia

Kiitos vain rasisteille tämänkin kertaisista nauruista. On se vaa edellenkin hauskaa provottaa aina välillä. Pitäkää vaan suut vaahdossa vesselit, palaan taas provoamaan paremmalla aikaa... :D
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

n.n *karvainen kämmenheilautus tervehtii toveri trollia torahampaisen kidan jauhaessa teininkoipea*

Äänestä

veronmaksajilla takaan sen

Äänestä

kunet kunnolla osaa. tai pyydä ainakin äiti apuun, kun vesseli ei näitä hommia hallitse.
kysy samalla mitä tulee tyhjän naurajasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomi suomalaisille kirjoitti:

Kiitos vain rasisteille tämänkin kertaisista nauruista. On se vaa edellenkin hauskaa provottaa aina välillä. Pitäkää vaan suut vaahdossa vesselit, palaan taas provoamaan paremmalla aikaa... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu