Paljastavasta pukeutumisesta

Siitä jonkin verran ajattelin kirjoittaa oli yksi tapaus jossa yhdellä uskon sisarella oli lyhyt hame toinen tapaus missä yhdellä uskon sisarella joka istui vastapäätä minua oli avoin kaula-aukko molemmat johtivat siihen että aloin fantasioimaan kyseisistä henkilöistä joten paljastava pukeutuminen ei ole ihan suotavaa vaikka liha pitääkin siitä perjantaina minun oli vaikea taas saada katsetta irti yhden uskonsisaren takapuolesta mutta sitä voidaan pitää omana syynä.

4

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :->

      .

    • 2qe4bg

      teille uskovaisille kaikenlainen seksiin ja erotiikkaan liittyvä on niin mielettömän vaikea asia? Te olette täynnä jos jonkinlaisia enemmän tai vähemmän kieroutuneita panemisfantasioita. Ja sellaisen mennessä äärimmäisyyksiin saadaan lopputulokset lukea lööpeistä, kuten katolinen kirkko ansiokkaasti osoittaa.

      Setä neuvoo: Vedä rohkeasti käteen. Se ei vahingoita ketään eikä ole laitonta. Ja voipa pikkuisen helpottaa painetta. Myös otsalohkossa.

      • kuitenkaan

        robotti tai jokin tunteeton, aistiton puupökkelö vaan ihminen jolla on samanlaiset Luojan luomat halut kuin muillakin (ei uskovilla) ihmisillä. Lisäksi meitä kaikkia yhdist'ää maailmanhistorian katastrofaalisin ja mullistavin tapahtuma _ ensimmäisen ihmisparin kautta tullut SYNTIINLANKEEMUS. Tämän Jumalan luomistöitä totaalisesti järkyttäneen tapahtuman seuraukset ovat tänäänkin kaikkialla nähtävissä. Ero uakovan ja Jumalattoman välillä on kuitenkin ratkaisevinta siinä, että uskovainen ihminen on ottanut elämäänsä Herraksi ja Vapahtajaksi Jeesuksen Kristuksen - kaikessa raadollisuudessaan ja on sen jälkeen yksin riippuvainen Hänen armostaan ja anteeksiantamuksestaan. Päinvastoin kuin Jumalan kieltäjät ja oman tahdon tietä kulkevat. Siunausta ja voimia Sinulle, joka kamppailet tällaisten heikkouksien ja kiusausten keskellä. Muista ne ovat KIUSAUKSIA kelle tahansa uskoville (varsinkin miehille), mutta voit vastustaa niitä Jeesuksen nimessä ja ajatella jotakin "hyvältä tuntuvaa" jne, kuten Raamattu opettaa. Nauttikaamme elämästä, kaikesta hyvästä ja Jumalan mielen mukaisesta, johon sisältyy myös avioliiton onni. Saarn 9:9 sanoo: "Nauti elämää vaimon kanssa, jota rakastat, kaikkina turhan elämäsi päivinä, jotka Jumala on sinulle antanut auringon alla - kaikkina turhina päivinäsi, sillä se on sinun osasi elämässä ja vaivannäössäsi, jolla vaivaat itseäsi auringon alla." Ja tämän "turhan elämän" jälkeen alkaakin sitten Taivaan onni ja autuus - Halleluja ! Amen - tule Herra Jeesus! Maran'ata.


      • aika pieni ilo loppujen lopuksi olen kokeillut. Yksistään uskonsisaria eri seurakunnista joiden kanssa olen kuvitellut harrastavani seksiä on ainakin 40.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4886
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2219
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      2009
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      199
      1961
    5. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      173
      1602
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      299
      1533
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      212
      1294
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      88
      1219
    9. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      207
      1182
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      65
      1164
    Aihe