Maksoin tyhmyyttäni 239 euroa laseista, jotka on liian leveät. Pitäisikö ampua itseni? Menin kaksi kertaa suoristuttamaan niitä.
Vittu!
sdfsdfsd
9114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ei ole yleensä viisaudella pilattu.
Sanoo kristitty joka maksaa saman hinnan joka vuosi eikä saa siitä mitään.
ei kai nyt kukaan niin köyhä ole kuin sinä.
Minä maksan kirkollisveroa 1100€ ja saan siitä hyvän mielen: tuen hyväntekeväisyyttä, diakoniaa ym hyviä asioita.
Onko qfft tosiaan nuin köyhä :(
Tienaako uskis 10 000 € kuukaudessa?
En ihan, reiluun 9 tonniin jää
Uskis en ole mutta hyvää asiaa kannattaa kannattaa
EI saatana, maksaako joku oikeesti sille pasklafkalle yli tonnin vuodessa? SIllä rahallahan saisi kolmanneksen näönkorjausleikkauksesta maksettua. Sen sijaan sillä tuetaan jonkun vitun pahantahoisen huuhaan ja syyllistäsen levittämistä.
köyhä kusipää.
Saatat olla vähän tyhmä, mutta ei sen takia kannata ampua itseään. Kantapään kautta rahankäyttökin opitaan.
...mutta jos olet NIIN tyhmä, että maksat kirkollisveroa, niin siinä tapauksessa ammu ittes! Saat ilmaiset hautajaisetkin.