Linda Lampeniuksen nimmarit

tänään. Onnea suomen kaunein nainen. Myös Tuomi kukkii.
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Isot ovat puskurit mutta muutenhan muija on jo rupsahtamaan päin. Ja tyhmäkin vielä.

Äänestä
  • kerrankin, kun aina naisia mollaat? Taidat olla pelkkä finninen tyhjähousu.

    Äänestä

Lindan naamaa on liikaa muokattu ja huulet turvotettu muodottomiksi.

Äänestä
  • ei vois olla kade. Paljon kauniimpia naisia on huuhaallakin!

    Äänestä

  • Viivi. kirjoitti:

    ei vois olla kade. Paljon kauniimpia naisia on huuhaallakin!

    huuhaalaiset. Aloitukseni oli vitsi, sarkasmia, provoa - kaikkea.
    Te olette parempia.

    Terveisin: Lanta Lepadius

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lanta Lepadius kirjoitti:

tänään. Onnea suomen kaunein nainen. Myös Tuomi kukkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu