Olisiko aika...

...Jatkaa suuren mestarin työtä ja eliminoida kaikki romani verta omaavat(mustalaiset,mannet)maasta.
Ovat meitä jo liian kauan kupanneet ja pilkkana pitäneet.
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Annetaan jo olla ja levätään me rauhassa!

Äänestä

Tässä on oikea ja arvokas mielipide! Hienoa, että meillä on kunnon sensori, joka ei näitä poista, vaan haisevien rasismin vastustajien räpellykset! Eläköön Johtaja Kreivi!

Äänestä

Hermann Göring ja Heinrich Himmler "pettivät" Hitlerin sodan lopussa ja yrittivät kumpikin saada omilla tahoillaan erillisrauhaa aikaiseksi. Tämän johdostahan Hitler viimeisinä hetkinään tuomitsi molemmat "uskollisimmat" miehensä kuolemaan. Himmler neuvotteli jopa juutalaisen maailmankongressin edustajan kanssa.

Himmler tapasi 21. huhtikuuta 1945 Mecklenburgissa Juutalaisen maailmankongressin lähettilään Norbert Masurin. Hän selitti Masurille että krematoriot oli rakennettu vain siksi, että niin monet leirien vangeista olivat kuolleet kulkutauteihin. Brittien valokuvat Bergen-Belsenistä olivat Himmlerin mukaan kauhupropagandaa. Nyt hän katsoi että juutalaisten ja kansallissosialistien oli aika haudata sotakirves. Masur esitti Himmlerille listoja vangituista juutalaisista jotka tulisi vapauttaa, ja Himmler suhtautui myötämielisesti. Hän vakuutti myös että vankeja ei enää lähetettäisi kuolemanmarsseille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heinrich Himmler kirjoitti:

...Jatkaa suuren mestarin työtä ja eliminoida kaikki romani verta omaavat(mustalaiset,mannet)maasta.
Ovat meitä jo liian kauan kupanneet ja pilkkana pitäneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu