näkee että homppeli demari sukkahousupoju on taas ahkeroinut kun palsta on täyttynyt sonnalla. Sukkahousupoju pysy sinä vaan niisä Sak:n gay-karkeloissa.
Sukkahousupoju taas
ahkeroinut
655
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ainakin sukkahousupoju on ahkera kahdessa asiassa. Runkkaamisessa ja sonnan levittämisessä. Sitä se on demutollon elämä.
hieman sekaisin, sillä punikkimuna mielessä koko ajan! Anteeksi!
myös tuo ylläoleva on itse kirjoittamaani!
heh heh milloin olet vaihtanut puoluetta, ja jos olet kokoomuslainen, niin miksi koko ajan kirjoitat paskaa kokoomuksesta. taidat olla soluttautunut punikkihomo.
olen kokoomuslainen homo, keskustelen itseni kanssa tässä ketjussa että se pysyisi ylhäällä.
en ole vaihtanut muuten puoluetta olen aina ollut kokoomuslainen ja aina myös homo!
itses kanssa kyllä kirjoittelet selvästi, mutta pysy vaan turvallisesti demarina. sulla on paremmat mahdollisuudet nousta puoluehierarkiassa siellä kun setalainen demari on päässy jopa pressaksi.
sovit muutenkin huonosti kokoomukseen nahkahousuines ja sak.n lippis päässä.
vihaan demareita haluan heiltä vain munaa, ja olen katkera kun eivät anna. siksi kirjoittelen tänne!
olen kokoomuslainen homopoika!