Hei onko teille tullut mieleen minkäläinen ikäero Samialla ja Gregorilla on?
Samia on ehkä noin 20, Afrikassahan tyttöjä naitetaan jo nuorina.
Ja Gregor näyttää VÄHINTÄÄN 30 vuotiaalta. En tiedä minkä ikäistä hän näyttelee mutta ei mene kakskymppisestä mun silmissä- Miettii jos niillä ois jopa 10-15 ikäeroo...HUHHUH:D Mutta pidän tästä parista tosi paljon:)
LV: Samian ja Gregorin IKÄERO
3
591
Vastaukset
- 29 fanittaja
Gregor on ollut jo kauan valmis lääkäri ja asunut Meksikossakin, joten ikää on varmaan jotain 35v. Luulisin niin.
- lvfan
Niin. Ja sit Samia on noin 20 vuotta. Noin 15 vuotta ikäeroo, onhan se aika iso luku!
- Gregor-fani
lvfan kirjoitti:
Niin. Ja sit Samia on noin 20 vuotta. Noin 15 vuotta ikäeroo, onhan se aika iso luku!
Eihän ne afrikassakaan nyt nykyaikana ihan teininä ketään pakota naimisiin,kai ne pakkoavioliitot tulevat sitten vasta kuvioihin jos nainen ei meinaa löytää itselleen aviomiestä millään.Kyllä Samiakin on vanhempi kuin 20v ihan selvästi,ehkä joku 25v kun Miriamkin oli sen ikäinen ja Miriamkin näytti mielestäni ihan vähän nuoremmalta kun Samia.Dominique (Samia) täyttää oikeassakin elämässä jo 31v heinäkuussa.
Veikkaisin että Gregorin ja Samian ikäero on ehkä jotain 10v eli sama suurinpiirtein kun oli varmaan Lauran ja Alexanderinkin ja tulee olemaan Felixin ja Emmankin ikäero.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1192596Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J681078Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2091030- 39982
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38921- 47894
- 36866
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke122842Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35812- 3746