Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä toi Pique sählää?

Tyypil ollut monta loistavaa paikkaa laukoa, mut mitä vielä leipoo sitä palloa eikä oo edes aikomassa vetäistä maaliin ja eikös se pelaa puolustajana? Mitä vittua se siellä vastustajan rangaistusalueella tekee? Onko maalinteko laitettu tolle molopäälle?
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oli aika saamaton Barcelona.

Ja jos ei joku vielä tiedä miltä pitkät bussimatkat tuntuu, niin kokeilkaa, kummasti menee paikat väsyneeks istumisesta.

Äänestä

Monta kertaa pallo on vielä tippumassa suoraan toisen pelaajan jalkaan, mutta toi saatanan vammanen rynnii siihen väliin pyörimään ja hyörimään ja lopulta munaa tilanteen.....Messi oli kyllä paska siitä ei pääse mihkään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkkkkk on varattu kirjoitti:

Tyypil ollut monta loistavaa paikkaa laukoa, mut mitä vielä leipoo sitä palloa eikä oo edes aikomassa vetäistä maaliin ja eikös se pelaa puolustajana? Mitä vittua se siellä vastustajan rangaistusalueella tekee? Onko maalinteko laitettu tolle molopäälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu