ALL-STARS kenttä

Omat valintani ja samalla ainoat oikeat

Valtteri Filppula----Jori Lehterä----Jukka Hentunen

Mikko Mäenpää---------------Lee Sweatt

Teemu Lassila
5269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

1.kenttä

S.Kapanen(kalpa)-----J.Lehterä(tappara)-----V.Laakkonen(hpk)
L.Sweatt(tps)-----M.Mäenpää(hpk)
T.Lassila(hpk)

2.kenttä

J.Vihko(hpk)-----I.Filppula(tps)-----V.Vahalahti(tps)
J.Laamanen(hpk)-----S.Vatanen(jyp)
D.Leggio(tps)

PÄÄVALMENTAJA .....KAI SUIKKANEN (tps)
2 valmentaja ...........PEKKA RAUTAKALLIO (hpk)

Äänestä
  • lassila???????

    Äänestä

pitänee pyytää anteeksi Ilarilta.......

Siis ILARI Filppula

Äänestä
  • ..että Ilari Filppula on sentteri eikä laitahyökkääjä :)

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    ..että Ilari Filppula on sentteri eikä laitahyökkääjä :)

    laidassakin. Esim. Kimmo Rintanen on valittu All stars kentälliseen sekä laitaan että keskelle. Tietääkseni Filppula pelaa ylivoimassa laitahyökkääjän roolissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kausi 09-10 kirjoitti:

Omat valintani ja samalla ainoat oikeat

Valtteri Filppula----Jori Lehterä----Jukka Hentunen

Mikko Mäenpää---------------Lee Sweatt

Teemu Lassila

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu