Vihreät

äänestäjänsä että saivat olla hallituksessa.
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vakuuttelivat kiven kovaa hallitusneuvotteluissa, etteivät sooloile tällä kertaa ja taas...

Noh,seuraavaan hallitukseen voivat vain kuvitella pääsevänsä..

Äänestä
  • Kolme suurinta lahjuskonnakoplaa tarvitsevat selkärangattomia "joomiehiä" vehkeilyjensä tukemiseen.
    Niinkuin useimmat lienevät huomanneet pössyttelevä homopuolue on pettänyt kaikki periaatteensa.
    Hallituskiimaisella Sinnemäelläkin on pää sitä varten ettei seteliselkäranka valu housuihin.

    Äänestä

  • Uusi äänestäjä kirjoitti:

    Kolme suurinta lahjuskonnakoplaa tarvitsevat selkärangattomia "joomiehiä" vehkeilyjensä tukemiseen.
    Niinkuin useimmat lienevät huomanneet pössyttelevä homopuolue on pettänyt kaikki periaatteensa.
    Hallituskiimaisella Sinnemäelläkin on pää sitä varten ettei seteliselkäranka valu housuihin.

    Eivät nuo suostu pitämään sanaansa niin seuraavaan hallitukseen voivat haikailla seuraavat kolmekymmentä vuotta.

    Stora Enso nostaa kytkintä Suomesta,koska risuenergialla ei tehtaat toimi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettivät kirjoitti:

äänestäjänsä että saivat olla hallituksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu