"Hevosnaama" Hassi

Hassi ei enään saa vedättää kansaa älyttömillä veroillaan. Vuotoksillaan.

"Hassi: Pekkarinen paljasti pelaavansa likaista peliä
Mauri Pekkarinen on tänään Verkkoapilassa paljastanut, että hänen ydinvoimaesityksensä valmistelu ja neuvottelut olivat silkkaa peliä. "
276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pitäisikö vihreät kieltää
* Kyllä 92% * Ei 8% Äänestys avattu: 23.4.2010 klo 15:53
Ääniä tähän mennessä: 10 218

Hassikin palauttamatta 350 000 e kulukorvauksia

Äänestä

Älä loukkaa hevosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vonkuu. kirjoitti:

Hassi ei enään saa vedättää kansaa älyttömillä veroillaan. Vuotoksillaan.

"Hassi: Pekkarinen paljasti pelaavansa likaista peliä
Mauri Pekkarinen on tänään Verkkoapilassa paljastanut, että hänen ydinvoimaesityksensä valmistelu ja neuvottelut olivat silkkaa peliä. "

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu