Ampui yhden ryöstäjän Kööpenhaminassa niin sitä pitää polisin toimia. Eipähän uusi rikostaan ainakaan se on varma. Eipä tainneet siellä poliiisit huudella nurkan takaa, että täällä poliisi antaututukaa heti.
Lähde:Uutisotsikot
Lähde:Uutisotsikot
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
uutisotsikot? Niitähän on joka ikisellä uutissaiteilla. Etkö osaa linkittää?
Palkkia Mozilla Firefox siinä lukee sieltä se löytyy Uutisotsikot jne. Oliko liiaan vaikeaa?
pöljä, en paremmin sano! Kun just ei satu olemaan firefoxia tällä koneella.
Ajatustenlukijoitako kaikkien täällä pitäis olla, mikä kelläkin hörhöllä on mielessä!
sellaista palkkia?
Useimmiten avatut/Aloitussivu/Uutisotsikot/Ehdotetut sivustot/Ilmainen Hotmail-tili/Palvelunhallinta/Plaza Klubi/Sonera Mobilplaza/ Sonera Plaza. Tälläinen palkki on minulla ainakin koneella Mozzilla Firefoxin kun avaa.
Hän ei ymmärrä, että kaikki ei käytä samaa selainta, kun Hän.
Hän ei ymmärrä, että selaimia on todella monia muitakin, kuin firefox.
Hän ei ymmärrä, että kaikkien näytössä ei näy samat asiat, kuin Hänen.
Hän ei ymmärrä, että ne uutisotsikot ovat lisäosia, joita ei kaikilla ole välttämättä omilla firefoxeillakaan.
Kuka Hän on? Hän on Tosi on!
Hän on juuri tuo Tosi on jo monen vuoden takaa, eikä vieläkään ole oikein homma hyppysissä.
Texasin malli vaan Suomeenkin,rikollisella paskajengillä ei tee yhtään mitään,nappi othaan.
nuo romani retaleet pääsisivät hengestään hyvinkin äkkiä jos harrastaisivat samaa toimintaa Texasissa kuin mitä Suomessa. Täällähän annetaan sosiaalituet vielä ryöstösaaliiden päälle ja sanotaan tule toistekkin!
noin 10v. sitten kyläkaupan varkaita oli kauppias ampunut haulikolla takalasiin,menikö vikko vai kaks niin iltalehdessä luki että pienen kyläkaupan omistaja vanha mummo oli saanut surmansa olut varkaitten toimesta.
ja mitenkähän asia todellisuudessa oli?
JOSTAAN ILTALEHDEN ARKISTOSTA NUO ASIAT LÖYTYY,itse istuin työs. tohon aikaan.Muistan tapaukset vaan niin hyvin kun joku pässi ketä itse oli saanu tuomionsa petoksista sanoi hyväksi kun kauppias ampui auton takalasiin ja itse olin erimieltä ja sanoin pässille että seuraavat kaljavarkaat ottavat aseen mukaansa.
älääää ny valehtele.... sanoit muka..
ihan tosi, uskokaa vaan
ole kiltisti. Mielellään nuo ampuvat ketä tahansa ja jos ei ampumaan pääse, niin sitten hakataan pampulla luut murskaksi ja naama tohjoksi, pippurikaasulla on myös kiva kiusata ja purettaa koiralla.
SIKSI NÄIHIN HOMMIIN HAKEUDUTAAN, ETTÄ SAADAAN JOSKUS
AMPUA, HAKATA JA PURETTAA KOIRALLA >:(