Mitä tapahtuukaan

364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uskova Miss Mossadkin menee tänään omaan vaatekaappiinsa ja paljastaa rinnat henkarille, niin katsotaan tuleeko se maanjäristys. Siis miten ne VOI olla noin naiiveja, tekohurskaita idiootteja!!!

Äänestä

teippiä ikkunoihin.
Kohta jytisee.

Äänestä
  • Niin ja hyppäävätkö mittarin viisarit yläasentoon!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaunista.. kirjoitti:

Joukko paljastus,järiseekö maa?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2113187

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu