uimahallin pukukopeissa. Älkää jättäkö mitään arvokasta pukukaappeihin Neidonkeitaalla. Kahtena perättäisenä päivänä murtauduttu kaappeihin ja viety ainakin kännykkä ja lomapakko!!! Kannattaa käyttää lokerikkoja arvokkaimmille tavaroille.
Varkaita
Neidonkeidas
3248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Täs maas on tuomiot persuksista, eli jos pöllit tikkarin saat 2 vuotta linnaa, mut jos ryöstät mummon rahat, pääset pikku sakolla tai saat pikku palkinnon.
Julkisten mestojen "säilöt" on tunnetusti sellasia paikkoja minne ei pidä jättää ROLEXIA saa 10 000 eroa oottamaan. Vaatteet häipyy narikasta ja niissä monasti lukee "emme vastaa...". Valvontakameroita ei vissiin käytetä tai ne on rikki.
Enemmän valvontakameroita joka kadun-kulmaan niin stadissa kun halleissa. Mitä väliä on henkilöllisyyden suojasta. Meistä on jo kaikki tiedot verovirastolla ja kymmenissä muissa laitoksissa. Pääasia on että sun muutaman tonnin kulta-Rolex ei häviä.
Niin meistä tiedot on verovirastolla ja muissa laitoksissa. Varkaista harvemmin on.