tulla katsomaan kakkososaa shellin sisätiloista joko se on julkistettu.
Piti vielä illan päätteeksi
jeriko
63503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 63
Vanhimmat
sitä odotettu jo kauan. Vuoroteltu koneella, ettei vaan menisi sivu suun. Eihän sen nysän sanaan voi luottaa.
Se varmaan taas oksentaa jossain, kun jutteli satumaisen kanssa. Niinhän se itse kirjoitti, ettei voi olla oksentamatta.
matkapahoinvointi kun on ollut noilla kuvaus reissuillaan.
se kai oksentaa. Voihan olla että oli liian ohuet sukkahousut ja sai nuhaa-;)
lapsellista........
KAI SINÄKIN JO SIIHENKIN IKÄÄN OLET NÄHNYT HUOLTOASEMIA,,,,MITÄ NIINNÄ NYT ON ERIKOISTA,,OHO TULI ISOILLA.. Olkoon ne sitten utsjoella tai seinäjoella...
kun filmin perusteella olin sinne kutsuttu.
muuttaako se huolTista jotenkin !!! lapsellista uhoa sinultakin !!!
voisitko tarkentaa.
lue edelliset tekstisi,,,siinä se
älä sekoita niitä uhoon.
lex ,,,lex ,,,,,jeriko= hmmmm
sitten voit ihan luvalla kertoa kaikille.
ootellaan aikaa parempaa
kohtaukset ovat jäänneet leikkaushuoneen lattialle.
täällä nyt leikellään
the n,,,, vai kuis
nauraa niin pirusti piti oiken kuvata tuolla
huoltarilla no kaikkea sitä näkee
palataan asialle
ovat katoavaa kansanperinnettä, mutta onneksi joku on alkanut tallentamaan niitä.
lapsellista paskanjauhantaa
mennyt sit samalla veijon essolle
mee nukkumaan jos ahistaa.
Kun kotko nyt taas joutuu jauhamaan itseään koko mitalta hampaat ruskeana:)
käymätt iso urkka edessä.
Sinua ahistaa ja paljon. ollaan huomattu.
iso on urkka ,,,,joo..miten lapsellista ...
monikko muodossa niin kerro sitten ketkä te olette huomanneet.Sinä ja muut nikkisi vai oikein todelliset ihmiset.
se on molemmille parempi.
lapsellista
miten sinakin jeriko
joka vahan valia ihmettelet palstarauhan katoamista
sorrut tammöiseen sontaan?
mutta semmostahan se on :-)
mitä pitää tehdä sanoi Iso Vänni Jussikin "A man's got to do what a man's got to do"
tai toisaalta voi ajatella "A man's got to know his limitations" kuten Likainen Harry sanoi
http://www.youtube.com/watch?v=t2JnCXvm_Qc
Jospa Shellin sisätilat rajoittivat?
http://www.youtube.com/watch?v=dp9X7bChcPs
jos haluaa kulkea vannin ison jussin ohjeiden mukaan
niin on aiheellista toimia nain.
sehan on kunnioitettavaa. hurmoksellisen miehekasta perati? :-)
minäkö täällä aloin jotakin uhkailemaan.Minäkä täällä kyselen toisten nimiä ja osoitteita.minäkö täällä lähettelen haasteita.Herätkää jo harhoistanne ja katsokaa ja lukekaa vähän tämän häirikön kirjoituksia.
huomenta jeriko onneksi minä nukuin ..
ikävä nähdä aamusta näitä kirjoituksia ..
mutta jos tänään erinlaista kyllä me osataan varsinkin sinä
http://www.youtube.com/watch?v=TITM4k7B70o
jeriko puolustaa itteään, kotka puolustaa itteään......olisiko 'poikien' jo aika aikuistua.
provojasi ja riidan haastamista? Eikö sinulle saa antaa takaisin? Taidat olla vain itkuiikka, joka aukoo päätää ja paskoo housuun kun joutuu vastaamaan sanoistaan? Ken leikkii ryhtyy se leikin kestäköön.
Selittelyn makua Jeriko.
tosin aika viileältä tuntu kun asteita ei ollut kun 1.
aikoja sitten en minä syöksy toisten ketjuun ketään arvostelemaan tai uhkailemaan.
mutta kerro nyt missä ketjussa olen riitaa haastanut.En minä ole joutunut vastaamaan sanoistani kaksi kertaa on kyllä haastettu ,mutta eipä ole mitään tapahtunut.
provojasi ja riidan haastamista? Eikö sinulle saa antaa takaisin? Taidat olla vain itkuiikka, joka aukoo päätää ja paskoo housuun kun joutuu vastaamaan sanoistaan? Ken leikkii ryhtyy se leikin kestäköön.
Selittelyn makua Jeriko.
taidat vähän liiotella, jopa valehdella? Miksi hermostut?
ja silkkaa valhetta. Sinun ehdotuksesi eli mäkkäri, kertoo sinun iästäsi. Et uskaltaisi etkä pystyisi menemään minnekään kauemmaksi. Lopeta jo lässytys nuori poika.
et ainakaan osaa välilyöntien käyttöä. Olehan moninikko jo hiljaa ja lopeta selittelyt. Kyllä sinut on tunnistettu.
,mutta miksi pitäisi valehdella onko se sinun tapasi.Miksi pitäisi hermostua hermostuttaako sinua.Jos käyt tätä keskustelua noin vakavalla pohjalla olet väärällä palstalla.
tämä tuntuu sinulle olevan. Urputat ja selittelet omaa pelkuruuttasi.
Ehkä se elämä sut opettaa vielä tavoille. Toivotaan, sillä jos niitä et opi niin elämäsi tulee olemaan vaikeaa tuo ylpeytesi kanssa. No, itsehän tiedät.
opettaa kun susta ei ollut opettajaksi.kAUKOOPETUS ei toimi tämmösissä asioissa täytyy uskaltaa tulla sinne minne sovitaan.
on siinä ,että minä uskallan sanoa sanottavani nikilläni,eN HARRASTA TUOTA SINUN TAPAASI.ENSIN UHOTAAN NIKILLÄ JA SITTEN MENNÄÄN PUSKAAN NOKKIMAAN.
pitääkö sinun saada sanoa aina viimeinen sana? Välilyöntiesi puuttuminen kertoo sun touhuistasi puskassa tai nikillä, joten ihan hissukseen vain siellä Jeriko. Ole hyvä ja sano se viimeinen sana, velvollisuuden kutsuu toisin kuin sinua, jatka lorvimistasi.
piipittää puskasta ota kamera mukaan ja käyppäs taas kuvailemassa vähän parkkipaikkoja ja jupise ei taaskaan tullu ketään vähän mä oon rohkea.
ben matlock ei saisi tuosta sinun aloituksestasi puolustuspuhetta :-)
Huomenna jotain aivan muuta...Eiks niin...;o)...
http://www.jutukas.ee/kaart/images/loomanalja/21.jpg
hiiri tuossa kuvassa.
Kissa edustaa Teitä kaikkia, jotka pallottelette tiettyä asiaa..hmm..no..paljon..ja se jokin asia on hiiri...;o)..
mä TyKkÄän susta
suosittelen jeriko tee poliisille pyyntö
jos olet joutunut henkilökohtaisen hyökkäyksen kohteeksi..
näin olen minä joutunut tekemään ..
rikosilmoituksen ja toivottavasti jotain selviää..
vielä ei ole kuulunut mitään ..
mutta oulun poliisin luulen toimivan..
kyllä täällä rajat on olemassa mitä voi tehdä hakkerointi on rikos ..
kunnianloukkaus ja tuollanen mitä nämäkin nimittelyt ja hyökkäykset palstalla on on minusta rikos ..
vaikka ollaan huuhaalla niin rajansa kuitenkin tuossa on nappi nykyisin ei kun tieto sinne ..
nimittelyt kuulu myös tähän gatekoriaan..
vain kotka valkoinen puhuu näin..
ihminen ,että juoksisin poliisille kertomaan että mua kiusataaan.
ihmeen hyökkäyksen? Tuo luuseri ei uskaltanut edes mennä tapaamispaikalle heh heee...
itse kehoitit minuakin tässä taannoin ..
kun aste on rikos niin silloin ..
huuhaa on huuhaata...
vielä unohtui että puhutaan täälläkin jo toisenlaisista asioista...
älä tee niin kun minä tee niin kun sanon.
itseään .Se valitsee paikan aina sillai ettei kukaan muu ole paikalla ja sitten se itkee kun on kova jätkä.kukaan ei tullutkaan ohari-kotko.
kuinkahan moni vois tehdä sinusta rikosilmoituksen----ko oot hyökänny kimppuun
se ei ulotu vaan tänne palstalle---tuut ihmisten gallerioihin jauhamaan paskaa
mietippä sitä--------sulle vois tulla kuumat paikat
sulle
hakkerointiilmotuksen ? ;)
Se olisikin jo ilkivaltaa virkavaltaa kohtaan :o/...
Muuten pieni oikaisu..terminologia..hukkasessa...Hakkeri tarkoittaa ohjelmoijaa tai edistynyttä tietotekniikan tai verkon käyttäjää. Termi voidaan sekoittaa tietojärjestelmiin murtautujaan eli krakkeriin. Krakkeri tarkoittaa tietojärjestelmiin murtautujaa tai sellaista henkilöä, joka murtaa kopiosuojattujen ohjelmien suojauksia.
sinulle näsäviisas siinä rikottiin kahta eri pykylöää tässä tapauksessa....