Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko liian pieni....?

Morjens!
Tulipa vaan mielee että onko 14cm liian pieni 13-vuotiaalle pojalle?
31629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuules poika, tämä palsta on tarkoitettu aikuisille!

Äänestä

kyllä se vehje siitä kasvaa ihan tarpeeksi isoksi. Niinhän ne tyhmät sanoo, että ei se koko, vaan se miten sitä käyttää. :)

Äänestä
  • Pienimunaset noin sanoo!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

Morjens!
Tulipa vaan mielee että onko 14cm liian pieni 13-vuotiaalle pojalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu