KOMMENTTEJA!!!!

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2010/04/1110838

Ihan puun takaa tuli, eikö niin?? Alkaako se totuus mennä sinne koteloon jo pikkuhiljaa?
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

asiasta jo vissiin puolivuotta. Turhaan. Palstan kaikkitietävät ääliöt (jaksoivat he kirjautua tai eivät) totesivat kuorossa "höpölöpö" ja kehottivat pohtimaan kuinka voitaisiin antaa näille somaleille vielä enemmän. Kotoutuvat nimittäin paremmin. Hohhoijaa.

Vituttaa taas niin, ettei veri kierrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyysärit! kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2010/04/1110838

Ihan puun takaa tuli, eikö niin?? Alkaako se totuus mennä sinne koteloon jo pikkuhiljaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu