World Trade Center räjähti!

Kaksi lentokonetta on törmännyt World Trade Centerin pilvenpiirtäjiin New Yorkissa. Tilanne on kaaosmainen ja viestimissä epäillään terrori-iskuja. Kuolonuhreja on ainakin kuusi ja loukkaantuneita yli tuhat.

Myös Pentagonissa räjähti!

Lue päivittyvät uutiset http://www.suomi24.fi/
111956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

nyt bush vasta sekoaa ja alkaa tehdä tuhojaan ja
saadaan kiittää siitä saddamia voi pakarat nyt
tuhoutuu maapallo !!!!!!!!!

Äänestä
  • JUTTU???? LUKEKAA,KATTOKAA: HALUATKO ELÄÄ TÄLLÄISESSÄ YHTEISKUNNASSA ja OBAMAN PUHE viestit... TULKAA TÄHÄN PÄIVÄÄN KIITOS :(

    Äänestä

Googlen kautta löysin, mitä helvettiä USA:Ssa tapahtuu?!?!

Äänestä

Ei oo uutisiin tullu vielä mitään

Äänestä
  • uutisia,ai ni sähkökatkoi,kokokansan pakkorokotuksia ym ym...
    YLE:n ja sanoman pellet ja edustajat juoksee BILDERBERG kokouksis BBC ym,täysin niitten hallinnas.Jenkit yrittää lakii läpi et koko netin voi sulkee..NWO TULEE
    salkkarit alkaa ja BB.. MÄ AMMUN KOHT ITTENI KOSKA IHMISET ON ELÄIMIST PAHEMPIA MITÄ MAA PÄÄLLÄÄN KANTAA..PELATKAA PELEI,KATTOKAA TV:UUTISIA..
    ETTE TE TAJUA ENNEN KUN ASIAT ON JO TAPAHTUNUT...

    Äänestä

Paskaa puhut, poika! Paskaa! Eivät ne pilvenpiirtäjät tuollein vain räjähtele. Ne suunnitellaan kestämään mitä vain ydinpommista maanjäristykseen, ja kykenevät ottamaan vastaan vaikka syöksymän jumbojetin, siinä ei edes paljoa sälekaihtimet heilahtele!

Äänestä

Miksi, pelle, tuot tänne vanhan uutisen? Muutenkin sinun olisi hyvä päästä irti tuosta tapahtumasta. Tämä ei ole myöskään mikän salaliittopalsta. Tuo tapahtuma on tapahtunua kohta kahdeksan vuotta sitten. Sinulla onkin ilmeisesti tarkoitus pelotella ihmisiä ja kerätä avaukseesi lukijoita, eikö niin. Myöskään sinulla ei ole mitään omakohtaista tekstiä, vaan olet heittänyt uutisen sellaisenaan palstalle. Elä tätä päivää.

Äänestä
  • kato päiväystä. Toi on vanha! Tää ketju aloitettu 2001

    Äänestä

  • asdfas kirjoitti:

    kato päiväystä. Toi on vanha! Tää ketju aloitettu 2001

    Ajankohtaista.

    Äänestä

  • vanhene koskaan kirjoitti:

    Ajankohtaista.

    Saapas muuten nähdä millä verukkeilla usa hyökkää iraniin. Onneksi suomessa ei ole öljyä, oltais muuten terroristeja kaikki.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Suomi24.fi kirjoitti:

Kaksi lentokonetta on törmännyt World Trade Centerin pilvenpiirtäjiin New Yorkissa. Tilanne on kaaosmainen ja viestimissä epäillään terrori-iskuja. Kuolonuhreja on ainakin kuusi ja loukkaantuneita yli tuhat.

Myös Pentagonissa räjähti!

Lue päivittyvät uutiset http://www.suomi24.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu