TSUP

Että silleen... paska fiilis, eipä muuta. kiittää jotain jos vaan tietäis ketä:(

http://www.youtube.com/watch?v=S1vDrEDbwoI

juu että jaktkakaapas sitten kivaa to iltaa vaan moro
8155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

puspuspus :)

Äänestä
  • voi kiitos... olempa sit kirjoittelematta.

    Äänestä

  • jani-31 kirjoitti:

    voi kiitos... olempa sit kirjoittelematta.

    Kirjoittele vain, mä jätän sulle seuraavalla kerralla vastaamatta :)

    Äänestä





  • jani-31 kirjoitti:

    voi kiitos... olempa sit kirjoittelematta.

    up

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jani-31 kirjoitti:

Että silleen... paska fiilis, eipä muuta. kiittää jotain jos vaan tietäis ketä:(

http://www.youtube.com/watch?v=S1vDrEDbwoI

juu että jaktkakaapas sitten kivaa to iltaa vaan moro

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu