No jo on Ihmemieskin

Kylläpä on taannoinen sankari ihmemies McGyverkin muuttunut. Eikä ainakaan nuoremman näköiseksi:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2134301
595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siihen nähden paremmassa kunnossa,kuin suomalaiset nuoret juopot.

Äänestä

Itse olet nuorentunut sikiön näköiseksi.

Äänestä
  • on? En muista ollenkaan moista sarjaa mutta en katsonutkaan paskaa ennen vanhaan. Alan olla itsekin jo 60.
    Esiintyikö hän jossain lastensarjassa jota kuitenkin aikuiset katsoivat?

    Äänestä

  • Piip pihalla. kirjoitti:

    on? En muista ollenkaan moista sarjaa mutta en katsonutkaan paskaa ennen vanhaan. Alan olla itsekin jo 60.
    Esiintyikö hän jossain lastensarjassa jota kuitenkin aikuiset katsoivat?

    Olet katsellut vain vanhaa DDR-homopornoa VHS-kaseteilta.

    Äänestä

Miten tämä on mahdollista?? IHMISET VANHENEVAT???

Hienoa, että suoli24:sesta löytyy Sherlockeja ihan riittämiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


McGyver Ihmemies kirjoitti:

Kylläpä on taannoinen sankari ihmemies McGyverkin muuttunut. Eikä ainakaan nuoremman näköiseksi:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2134301

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu